24 Haziran 2019 Pazartesi

SAĞLIK BAKANI AHMET DEMİRCAN OYUNU SAMSUN'DA ÇOCUKLUĞUNUN GEÇTİĞİ MAHALLEDE KULLANDI

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan oyunu Samsun'da çocukluğunun geçtiği mahallede kullandı

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 24 Haziran seçimleri için oyunu Samsun'un İlkadım ilçesinde çocukluğunun geçtiği İlyasköy mahallesinde Şehit Cengiz Topel İlkokulunda bulunan 2343 numaralı sandıkta kullandı.

24 Haziran 2018 Pazar 16:03 SİYASET

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Samsun'un İlkadım ilçesi İlyasköy mahallesinde 24 Haziran seçimleri için oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, "Milletimizin alacağı karar başımızın, gözümüzün üzerine" dedi.


Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 24 Haziran seçimi için oyunu çocukluğunun geçtiği Samsun'un İlkadım ilçesi İlyasköy Mahallesi'ndeki Şehit Cengiz Topel İlkokulu'nda 2343 numaralı sandıkta kullandı.

Samsun'un İlkadım ilçesinde oyunu kullandıktan sonra Şehit Cengiz Topel okulunun bahçesinde gazetecilere açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Demircan, Türkiye'nin sandık başında olduğunu belirterek, seçime vatandaşın katılımın yüksek olduğunu ifade etti.Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, milletin en doğru kararı vereceğini vurgulayarak, "Milletimizin alacağı karar başımızın, gözümüzün üzerine. Demokrasiyi işletme konusunda Türkiye, bütün milletlere, ülkelere örnek olacak bir konumda. Böylece önümüzdeki günlerde bugün milletimizin vermiş oluğu kararı hep birlikte yaşayacağız. Alınacak kararın şimdiden hayırlı olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum." diye konuştu.

Bakan Demircan daha sonra beraberindeki AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ve partililerle, Kırıkkale'de geçirdiği trafik kazasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren İYİ Parti Samsun milletvekili adayı İbrahim Özyer'in ailesini ziyaret etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin oyunu Samsun'da torunu Zihni Şahin ile birlikte kullandı

Zihni Şahin oyunu Samsun'da torunu Zihni Şahin ile birlikte kullandı