25 Mayıs 2019 Cumartesi

SAĞLIK BAKANI DEMİRCAN, SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ İLE BAKANLIKTA BİR ARAYA GELDİ

Sağlık Bakanı Demircan, Samsun milletvekilleri ile bakanlıkta bir araya geldi

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Çiğdem Karaaslan, Akif Çağatay Kılıç, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı ile birlikte AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile Samsun'un sorunlarını masaya yatırmak üzere biraraya geldi.

23 Şubat 2018 Cuma 12:15 SİYASET
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Çiğdem Karaaslan, Akif Çağatay Kılıç, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı ile birlikte AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ve AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe ile bir araya geldi. 

Sağlık Bakanlığında gerçekleşen kabulde, Samsun her yönüyle masaya yatırıldı. Ziyarete, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, milletvekilleri Akif Çağatay Kılıç, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz katıldı.

AK Parti Samsun Milletvekili olan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, yapılan görüşmede Samsun için birlikte çalışacaklarını ve sorunların üstesinden geleceklerini söyledi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman’ın ilk kez katıldığı değerlendirme toplantısında bir çok konu ele alındı, öncelik planlaması yapıldı. Samsun için bir araya geldiklerini ve toplantının hayli verimli geçtiğini söyleyen milletvekilleri sonuçların hayırlı olmasını dilediler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Afrin'de görev yapan Samsunlu özel kuvvetler komutanı selam gönderdi

Afrin'de görev yapan Samsunlu özel kuvvetler komutanı selam gönderdi