25 Haziran 2019 Salı

SAĞLIK BAKANI DEMİRCAN SAMSUN'DA AÇIKLADI! YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Sağlık Bakanı Demircan Samsun'da açıkladı! Yerel seçim çalışmaları başladı

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 76'ıncı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısında yerel seçim çalışmalarının başladığını açıkladı.

01 Temmuz 2018 Pazar 23:19 SİYASET

Samsun'da AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 76'ıncı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısına katılan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, yerel seçim çalışmalarının başladığını duyurdu.


Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Samsun Büyükşehir Sanat Merkezi'nde düzenlenen 76. Danışma Meclisi Toplantısı'nda 24 Haziran seçimlerinin ardından partililere yapılacak olan yerel seçim ile ilgili uyarıda bulundu.  24 Haziran seçimlerinin ardından Türkiye'nin artık Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile tanışacağını kaydeden Bakan Ahmet Demircan, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle Türkiye daha güçlü, daha hızlı yol alacak. Türkiye 16 yıllık AK Parti iktidarıyla zihniyetteki değişimi başardı. Sistemdeki dönüşümü de şimdi bu seçimle hayata geçirdi" dedi.YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen 76'ıncı Genişletilmiş Danışma Meclisi tolantısında yerel seçimlere de dikkat çekerek şunları dile getirdi.

"Bu, Türkiye'nin daha güçlü, daha hızlı yol almasını sağlayacak. Biz şimdi 24 Haziran seçimlerini bir tarafa koyuyoruz. Bu seçimlerde ne yaptık? Neyimiz mükemmel, neyimiz noksan? Bunları değerlendireceğiz. Milletimizin bu konuda bize vermiş olduğu mesajı en iyi şekilde okuyacağız. Bir teşkilat olarak bu okumanın neticesini birlikte hayata geçireceğiz ancak bizim genel değerlendirmemiz nedir? Bir seçim biter aslında öbür seçim başlar. Şimdi süre olarak da önümüzde bir yıldan az bir süre, 9 ayın altında bir süre var. O zaman önümüzdeki seçimin çalışmaları şimdiden başlamıştır. "

Bakan Ahmet Demircan, yerel seçim çalışmalarını teşkilat modellerine uygun şekilde yürüterek başarıya ulaşacaklarını ifade etti.

AK Parti'nin Türkiye ile aynı coğrafyadaki mazlumların gelecek umudunu temsil ettiğini vurgulayan Demircan, bu sorumlulukta çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan yerel seçimde bu kriterlere uymayan başkanları yeniden aday göstermeyecek

Erdoğan yerel seçimde bu kriterlere uymayan başkanları yeniden aday göstermeyecek