04 Mart 2021 Perşembe

SAMSUN AK PARTİ İL BİNASINDA ESKİ İL BAŞKANININ FOTOĞRAFI KALDIRILDI

Samsun AK Parti İl Binasında eski il başkanının fotoğrafı kaldırıldı

Samsun AK Parti İl Başkanlığı binasında geçmişte il başkanlığı yapmış isimlere ait fotoğrafların bulunduğu yerden sadece bir ismin fotoğrafı indirildi.

30 Eylül 2020 Çarşamba 12:00 SİYASET

Samsun'da AK Parti İl Başkanlığı binasında geçmişte il başkanlığı yapan isimlere ait fotoğrafların yer aldığı bölümden 31 Mart yerel seçimleri sonrası eski bir il başkanının fotoğrafı kaldırıldı.


AK Parti Samsun İl Başkanlığı binasında 31 Mart yerel seçimleri öncesi eski il başkanlarından Mustafa Demir, Fuat Köktaş, Ali Akyüz, Adem Güney, Osman Çetinkaya, Muharrem Göksel ve Hakan Karaduman'ın fotoğrafları asılıydı. 31 Mart yerel seçimlerinden sonra ise bu isimler arasından sadece bir kişinin fotoğrafı bulunduğu yerden kaldırıldı.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı binasında 'İl Başkanlarımız' yazılı alandan eski il başkanı Adem Güney'in fotoğrafının 31 Mart yerel seçimleri sonrası bulunduğu yerden kaldırıldığı öğrenildi. AK Parti'de Samsun eski İl Başkanlığı yapan isimler arasında yer alan Güney'in fotoğrafının, 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Büyükşehir adayı Mustafa Demir'e karşı, bağımsız aday olan Erhan Usta'yı desteklemesi ve Erhan Usta'ya verdiği destek nedeni ile kaldırıldığı gündeme geldi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'tan yeni danışmanlar açıklaması

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'tan yeni danışmanlar açıklaması