24 Ocak 2022 Pazartesi

SAMSUN AK PARTİ'DE 4 İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANACAK İSİMLER ANKARA'YA ÇAĞRILDI

Samsun AK Parti'de 4 ilçe başkanlığına atanacak isimler Ankara'ya çağrıldı

Samsun'da AK Parti'nin görevden alınan İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam ilçe başkanlarının yerine atanması gündemde olan yeni isimler Ankara'ya çağrıldı, işte o isimler.

29 Ocak 2020 Çarşamba 00:20 SİYASET

Samsun AK Parti'de istifaları alınan İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam İlçe Başkanlarının yerine yapılacak atamalarla ilgili son dakika gelişmesi..


Samsun'da AK Parti'nin görevden alınan İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam ilçe başkanlarının yerine atanması gündemde olan yeni isimler Ankara'ya çağrıldı.

Samsun'da AK Parti'nin İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam İlçe Başkanlarının bir ay kadar önce istifaları alınmıştı. İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, Atakum ilçe Başkanı Haluk Köksoy, Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı ve Alaçam İlçe Başkanı Selahattin Alkan 31 Mart yerel seçimlerinin ardından görevden alınmıştı.

Görevden alınan ilçe başkanlarının yerine ise atanacak yeni isimlerin belirlenmesi ile ilgili parti teşkilatlarında temayül yoklamaları yapılırken, AK Parti Genel Merkezi'nin görevden alınan İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcıların yerine gelecek ismin belirlenmesi ile ilgili bazı isimleri Ankara'ya çağırdı.

İLKADIM İÇİN İSMİ GEÇENLER
AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı görevine atanacak yeni isimler arasında yer alan ve Genel Merkezin Ankara'ya çağırdı isimler arasında Hasan Tahsin Şengül, Mücahit Erbin, Atakan Ergeni gibi isimlerin bulunduğu İl Teşkilat Başkanı Muharrem Kayhan'ın da genel merkeze gideceği öğrenildi.

ATAKUM İÇİN İSMİ GEÇENLER
Görevden alınan AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy'un yerine atanacak isimler arasında yer alan ve genel merkeze çağrılanlar arasında da Merve Özön, Musalla Ayşegül Karakoç'un yer aldığı gündeme gelirken, Atakum İlçe Başkanlığı için Hilmi Eker ve Serkan Er, Asım Kurtoğlu , Harun Kul,  isimlerinin geçtiği öğrenildi. Alaçam İlçe Başkanlığı için de Hasan Özdemir, Yasin Cengiz Ankara'ya çağrıldı.

KAVAK'TA YA ONUR BAKIR YAYA ABDULLAH ÖKSÜZ
Samsun'da görevden alınan ilçe başkanları arasında yer alan AK Parti Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı'nın yerine ise Onur Bakır ile Abdullah Öksüz isimlerinden birinin atanacağı öne sürülüyor.

Samsun AK Parti'de görevden alınan İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam ilçe başkanlarının yerine atanması gündeme gelen ve AK Parti Genel Merkezi tarafından Ankara'ya çağırılan isimlerle, 29 Ocak Çarşamba günü öğlen saatlerinde genel merkez binasında görüşme yapılacağı öğrenildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Dava adami

31 Ocak 2020 Cuma 14:07

Asim Kurtoğlu ismini yazın kenara.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Kavak ilçesinde engelli amcadan depremzedelere duygulandıran yardım

Samsun'un Kavak ilçesinde engelli amcadan depremzedelere duygulandıran yardım