29 Kasım 2021 Pazartesi

SAMSUN AK PARTİ'DE ATAKUM VE KAVAK İLÇE BAŞKANLIKLARI İÇİN YENİ GELİŞME

Samsun AK Parti'de Atakum ve Kavak İlçe Başkanlıkları için yeni gelişme

Samsun AK Parti'de ataması yapılmayan Atakum ve Kavak İlçe Başkanlıkları için yeni gelişme.. AK Parti Atakum ve Kavak İlçe Başkanlıklarına hangi isimler atanacak.

06 Şubat 2020 Perşembe 15:38 SİYASET

Samsun AK Parti'de Atakum ve Kavak İlçe Başkanlıklarına atanması gündeme gelen isimler Ankara'ya çağrıldı.


Geçtiğimiz hafta AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığına Mücahit Erbin, Alaçam İlçe Başkanlığına ise Hasan Özdemir, genel merkez tarafından ilçe başkanı olarak atanmıştı. 31 Mart seçimleri sonrası Samsun AK Parti'de İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam ilçe başkanları görevden alınmıştı. Bu görevden almaların ardından AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığına Mücahit Erbin, Alaçam İlçe Başkanlığına da Hasan Özdemir'in atamaları yapılmıştı.

AK Parti Atakum ve Kavak İlçe Başkanlıkları için yapılacak atama ise ertelenmişti. Bugün Samsun AK Parti'de Atakum ve Kavak İlçe Başkanlıklarına yapılacak atama ile ilgili bazı isimler yeniden Ankara'ya davet edildi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'da Atakum ve Kavak İlçe Başkanlıkları için yapılacak görüşme için Ankara'ya giderken, edinilen bilgiye göre AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı için Abdulkadir Köstek ile Merve Özön genel merkeze çağrılan isimler arasında. AK Parti Kavak İlçe Başkanlığına yapılacak atama ile ilgili de Onur Bakır'ın genel merkeze davet edildiği öğrenildi.

Parti içi kulis bilgilerine göre AK Parti Atakum İlçe Başkanlığına Abdulkadir Köstek'in atanabileceği, AK Parti Kavak İlçe Başkanlığına da Onur Bakır'ın atanacağı gündemde.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Çarşamba İlçe Belediyesi ilçede Çöp Taksi hizmeti başlattı

Samsun'un Çarşamba İlçe Belediyesi ilçede Çöp Taksi hizmeti başlattı