11 Nisan 2021 Pazar

SAMSUN AK PARTİ'DE BİR DÖNEM İŞ ARAYAN BAYANI TACİZ EDENLER SAĞA SOLA LAF ATIYOR

Samsun AK Parti'de bir dönem iş arayan bayanı taciz edenler sağa sola laf atıyor

Samsun AK Parti'de 2012 yılında iş arayan bir bayanı telefonda taciz eden eski bir il yöneticisinin, son günlerde ortaya çıkarak AK Partili eski bir siyasetçiyi hedef alan eleştirilerde bulunması "Deveye sormuşlar boynun eğri" atasözünüi hatırlattı.

27 Eylül 2020 Pazar 23:36 SİYASET

Samsun AK Parti'de 2012 yılında iş arayan bir bayanı iş vaadi ile taciz ettiği iddiaları gündeme gelen ve taciz konuşmalarına ilişkin ses kayıtları ifşa alan AK Partili eski il yöneticisinin, son günlerde ortaya çıkarak sağa sola ahlak ve dürüstlük gibi mesajlar vermesi şaşkınlık yaratıyor.


2012 yılında ifşa olan ses kayıtlarında iş arayan bir bayana telefonda "Canımsın sen anzer balımsın, sabaha kadar seni düşündüm" sözlerini sarf ettiği ortaya çıkan ve "Bana sigorta lazım" diyen aynı bayana, "Sana neler lazım neler. Sana ben lazımım" diyen AK Partili eski Samsun İl Yönetcisinin kendi geçmişini unutarak parti içinde siyaset yapmış bazı isimlere, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamalarla ders vermeye çalışması "Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" dedirtti.

Kimin kimi eleştirdiği ya da gider yaptığı bizi hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Bizi ilgilendiren tek şey kendisini sütten çıkmış ak kaşık gibi görüp, başkalarının itibarını lekelemeye çalışanlara kendi geçmişlerini hatırlatmaktır. Şahsın eleştiri ve göndermeleri sosyal medyada dikkatimizi çekince aklımıza 2012 yılında yaşanan ve bizzat o eleştiriyi yapan şahsın baş rolünde olduğu 'Anzer Balım' hikayesi geldi, hatırlatalım istedik.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediyesi Korona Virüs mücadelesinde işi sıkı tutuyor

İlkadım Belediyesi Korona Virüs mücadelesinde işi sıkı tutuyor