04 Aralık 2021 Cumartesi

SAMSUN AK PARTİ'DE BİR FLAŞ GÜNDEM DAHA! İL BAŞKANI DA GÖREVDEN ALINACAK

Samsun AK Parti'de bir flaş gündem daha! İl Başkanı da görevden alınacak

Samsun'da gece saatlerinde AK Parti'de yaşanan son dakika gelişmeleri kapsamında İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam ilçe başkanları görevden alınırken, İl Başkanı Ersan Aksu'nun da yıl başından sonra görevden alınacağı iddiası gündeme geldi.

08 Aralık 2019 Pazar 23:12 SİYASET

Samsun'a gelen AK Parti İl Koordinatörü Adnan Günnar, İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı ve Alaçam İlçe Başkanı Selahattin Alkan'ı görevden alınırken, İl Başkanı Ersan Aksu'nun da görevden alınacağı ileri sürüldü.


Samsun Kent Haber, AK Parti İlkadım, Atakum ve Kavak ilçe Başkanlarının görevden alınacaklarını bu akşam saatlerinde görevden almalar gerçekleşmeden önce okuyucularına sosyal medya sayfasından duyurmuştu.

SAMSUN KENT HABER DUYURDU
Samsun'da AK Parti'nin İlkadım, Atakum ve Kavak İlçe Başkanlarının görevden alınacağı ile ilgili yayınladığımız bilginin doğruluğu, yine bu gece saatlerinde Samsun'a gelen AK Parti İl Koordinatörü Adnan Günnar'ın İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam İlçe Başkanlarını görevden alması ile kanıtlanmış oldu.

Samsun'a gelen AK Parti İl Koordinatörü Günnar gece saatlerinde AK Parti Samsun İl Başkanlığına giderek İl Başkanı Ersan Aksu ile görüştü. Görüşme sonrası İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı ve Alaçam İlçe Başkanı Selahattin Alkan'a görevden alındıkları tebliğ edildi.

Samsun AK Parti'de gece saatlerinde yaşanan 4 ilçe başkanının görevden alınması sonrası ise flaş bir iddia daha gündeme geldi. O iddiaya göre AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'da yılbaşından sonra görevden alınacak. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çorum polisinden Yılport Samsunspor taraftarına biber gazı ve tazyikli su

Çorum polisinden Yılport Samsunspor taraftarına biber gazı ve tazyikli su