21 Ocak 2021 Perşembe

SAMSUN AK PARTİ'DE DURDURULAN DELEGE SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ YENİ GELİŞME

Samsun AK Parti'de durdurulan delege seçimleri ile ilgili yeni gelişme

Samsun'da durdurulan AK Parti delege seçimleri ile ilgili yeni gelişme. Samsun AK Parti'de durdurulan delege seçimleri ne zaman yapılacak..

01 Aralık 2019 Pazar 16:49 SİYASET

AK Parti Samsun İlçe Teşkilatları, genel merkezin delege seçimlerini durdurması ile önceki gün şok yaşadı. Delege seçimlerini yapmaya hazırlanan AK Parti Samsun İlçe Teşkilatları, gelen durdurma talimatı ile delege seçimlerini yapamadı. AK Parti Genel Merkezinden ise Samsun teşkilatlarına delege seçimleri için yeni talimat geldi.


GENEL MERKEZDEN YENİ TALİMAT GELDİ
AK Parti Samsun İl Başkanlığından delege seçimlerinin neden ve niçin durdurulduğu ile ilgili ise bir açıklama gelmezken, Samsun Kent Haber'in edindiği bilgilere göre durdurulan delege seçimleri için genel merkezden yeni bir talimat daha geldi.

AK Parti Genel Merkezi, Samsun'da durdurulan delege seçimlerinin yeniden yapılması ile ilgili tarihi verdi. Genel merkezden gelen son talimata göre AK Parti Samsun İlçe Teşkilatları önceki günlerde durdurulan delege seçimlerini önümüzdeki haftadan başlayarak gerçekleştirecek. Genel Merkezin, durdurulan delege seçimlerinin yeniden yapılacağı tarihleri Samsun ilçe Teşkilatlarına bildirdiği öğrenildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor 3 haftada 13 gol attı! En golcü isim Bahattin Köse

Yılport Samsunspor 3 haftada 13 gol attı! En golcü isim Bahattin Köse