20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN AK PARTİ'DE İLÇE KONGRELERİ TEK LİSTE Mİ YOKSA ÇİFT LİSTEMİ OLACAK ÖNEMLİ AÇIKLAMA GELDİ

Samsun AK Parti'de İlçe Kongreleri tek liste mi yoksa çift listemi olacak önemli açıklama geldi

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal, Samsun'da yapılacak İlçe Kongreleri öncesi başkan adayı ve hazırlayacakları yönetim kurulu listelerinde yer alacak isimlerin didik dik inceleneceğini açıkladı.

14 Şubat 2018 Çarşamba 16:24 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal, ilçe kongreleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Cumhur Ünal, AK Parti İlçe Kongrelerinin tek liste mi yoksa çift liste ile mi olacağı konusunda da önemli mesajlar verdi.


Genel Merkezin, ilçe kongrelerinin tek liste halinde yapılmasından yana olduğunu kaydeden Cumhur Ünal,  "İlçe kongrelerinde eğer çift liste olursa bu konuda ortayı bulmaya çalışıyoruz. Ya da ikinci listenin neden başkanlığa aday olduğunu araştırıyoruz. Bu şekilde kongrelerimizi  tek listeye düşürmeye çalışıyoruz. Bu çalışmaları yapmamız gayet doğaldır. Ama kongrelerde aday olmak isteyenlerede sen çıkamazsın diye bir dayatmamız yok" dedi.

AK Parti İl ve İlçe kongrelerinde başkan adayı olmayı düşünen ve bu adayların yönetimlerine alacakları isimlerinde incelendiğine dikkat çeken AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal, şunları dile getirdi.

"AK Parti olarak kongrelere giderken gerek ilçe başkanımızla alakalı gerek yönetime alacağımız arkadaşlarımızla alakalı çok araştırmalar yapıyoruz. Sosyal Medyalarına kadar, GBT’ lerine kadar çok araştırmalar yapıyoruz. Şimdi çift liste olduğu zaman aday olacak ilçe başkanının ve yönetimine alacağı kişilerin geçmişini bilemiyor olabiliriz. Yani ne sosyal medyasını ne de GBT’sini araştırma yapma zamanımız olmuyor.Bu Yüzden Genel Merkezin Adayının karşısında Aday olmalarını şık bulmuyoruz. Ama aday olarak çıkabilirler takdir onlarındır."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

AK Partili

14 Şubat 2018 Çarşamba 16:26

Yıllardır yaptığınız tüm seçimlerde size oy veriyordum. Ne yerel seçimlerde ne de milletvekili seçimlerinde AK Partiye oy vermiyeceğim. Sadece cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Reis'e oyu vericem. Siz böyle tek liste giderek teşkilatların enerjilerini alın bakalım. Nasıl olacak göreceğiz!

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Atakum ilçesinde yeni doğan bebeklere İlk Doğuşta Aşk Samsunspor hediyesi

Samsun'un Atakum ilçesinde yeni doğan bebeklere İlk Doğuşta Aşk Samsunspor hediyesi