08 Ağustos 2020 Cumartesi

SAMSUN AK PARTİ'DE İSTİFALARI ALINAN İLÇELER İÇİN MÜLAKATA KATILACAK İSİMLER AÇIKLANDI

Samsun AK Parti'de istifaları alınan ilçeler için mülakata katılacak isimler açıklandı

Samsun AK Parti'de istifaları alınan ilçelerde, İlçe Başkanlığı için genel merkezde yapılacak olan mülakata çağrılan isimler açıklandı. AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, genel merkezin düzenleyeceği mülakata katılacak olan isimleri kamuoyuna açıkladı.

15 Şubat 2018 Perşembe 18:28 SİYASET

Samsun AK Parti'de istifaları alınan Alaçam, Ayvacık, Bafra, İlkadım, Kavak, Tekkeköy, Ladik, Vezirköprü ve Yakakent ile daha önceden istifa eden Ondokuzmayıs ilçesinde, yeni İlçe Başkanlarının belirlenmesi ile ilgili genel merkezde yapılacak olan mülakata katılacak isimler belli oldu.


AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, istifaları alınan ilçe başkanlarının yerine gelecek isimlerin belirlenmesi ile ilgili ilçe başkan adaylarının belirlenmesi yönünde çalışmaların devam ettiğini açıkladı. 

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman, yaptığı açıklamada istifaları alınan ve kongrede yeniden aday olmaması yönünde karar alınan Alaçam, Ayvacık, Bafra, İlkadım, Kavak, Tekkeköy, Ladik, Vezirköprü ve Yakakent ile daha önce istifa eden Ondokuzmayıs ilçe başkanlarının yerine gelecek isimlerin belirlenmesi için ilçe başkanlığı adaylığı ile ilgili Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından mülakat yapılacağını söyledi.

Hakan Karaduman, Alaçam, Ayvacık, Bafra, İlkadım, Kavak, Tekkeköy, Ladik, Vezirköprü ve Yakakent ile yine daha önce istifa eden Ondokuzmayıs ilçe başkanlarının yerine gelecek adayların belirlenmesi ile ilgili yapılacak mülakata katılacak olan isimlerin belirlendiğini kaydederek, şu bilgileri verdi.

"Alaçam ilçemiz için Salih Uçar ve Selahattin Alkan, Ayvacık ilçemiz için Kemalettin Gökçe, Harun Doğan ve Sertaç Can, Bafra İlçemiz için Hasan Kuru ve İbrahim Semiz, İlkadım ilçemiz için Atakan Ergeni, Hakan Ay, Mehmet Coşkun ve Serkan Akyüz, Kavak ilçemiz için Onur Bakır ve Osman Atlı, Ladik ilçemiz için Orhan Yılmaz, Recep Dirican ve Şerafettin Demirtaş,  Ondokuzmayıs İlçemiz için Fatih Seven ve Hakan Yazar, Tekkeköy ilçemiz için Hayri Ağırlar, Kenan Yılmaz, Muhammet Üstün ve Şuayip Haliloğlu,  Vezirköprü ilçemiz için Mehmet Gülburun ve Mehmet Kurt ve Yakakent ilçemiz için de Mehmet Gençoğlu, Mustafa Çakır ve Ahmet Günel genel merkezde yapılacak olan mülakata katılacaklardır. Kongrede aday olmaması kararlaştırılan ilçe başkanlarımız, kongre sürecine kadar görevlerinin başında olup tüm kongre süreci bu İlçe başkanlarımızın başkanlığında yürütülecektir. Kongre tarihi daha önce ilan edilen Bafra, Ayvacık, Ladik ve Vezirköprü ilçelerimizin kongre tarihlerinin gelecek hafta yapılacak olan İl Başkanları Toplantısı ile çakışması, ilçe kongre takviminin sıkışık olması ve il kongresi tarihinin 24 Mart 2018 olarak belirlenmesi nedeni ile mart ayının ilk haftasına ertelenmiştir. İlçe kongrelerimizin tamamlanmasının ardından, 24 Mart 2018 günü saat 12.00’de Yaşar Doğu Spor Salonunda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımları ile ihtişamlı ve partimize yaraşır bir şekilde il kongremizi yapacağız. Kongrelerde görevlerini devredecek ilçe başkanlarımıza özverili hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, yapılacak olan ilçe kongrelerinde ilçe başkanlığı görevini üstlenecek olan dava arkadaşlarımıza bu zor ve kutlu görevlerinde başarılar dileriz"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Galip Öztürk Samsunspor'a Altınordu galibiyeti için 200 bin TL prim sözü verdi

Galip Öztürk Samsunspor'a Altınordu galibiyeti için 200 bin TL prim sözü verdi