27 Ekim 2021 Çarşamba

SAMSUN AK PARTİ'DE TÜM İLÇE DELEGE SEÇİMLERİ İPTAL EDİLEREK DURDURULDU

Samsun AK Parti'de tüm İlçe delege seçimleri iptal edilerek durduruldu

Samsun'da AK Parti'nin yapılacak ilçe delege seçimleri genel merkezden gelen son dakika talimatı ile iptal edilerek durduruldu.

29 Kasım 2019 Cuma 23:38 SİYASET

Samsun'da AK Parti'nin delege seçimleri il ve tüm ilçelerde iptal edildi. AK Parti Genel Merkezinden gelen talimatla kongre hazırlıklarına başlayan Samsun AK Parti İl ve İlçe Teşkilatları, delege seçimlerinin iptal edilmesi ile büyük şok yaşadı.


Edinilen bilgiye göre 30 Kasım Cumartesi günü delege seçimlerini yapması beklenen AK Parti Terme İlçe Başkanlığı da gelen son dakika talimatı ile delege seçimlerini iptal etmek durumunda kaldı. AK Parti Genel Merkezinin, şuan için yapılmaması ve yapılacak olan delege seçimlerinin de durdurulması yönünde verdiği talimatın nedeni bilinmiyor. AK Parti Genel Merkezinin Samsun'da hazırlıkları yapılan ve son anda durdurulan delege seçimlerinin ileri tarih, hafta yada aylarda yapılması yönünde bir görüş belirtmediği, şuan için Samsun'da yapılacak olan tüm delege seçimlerinin durdurulması talimatı verdiği öğrenildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

ali veli

10 Aralık 2019 Salı 22:43

Delege secimleri iptal edildiği halde neden salıpazarında ismail yaman delege secimi yapıyor yoksa ayrı bir partiyami hizmet ediyor veya kimden bu kadar korkuyor ki kendi adamlarını delege yapıp secime gidiyor araştırılmasını istiyorum

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Partililerin sosyal medyada muhalif paylaşımları dikkati çekiyor

Samsun'da AK Partililerin sosyal medyada muhalif paylaşımları dikkati çekiyor