15 Kasım 2019 Cuma

SAMSUN ATAKUM'DA ZİHNİ ŞAHİN Mİ, CEMİL DEVECİ Mİ ÖNDE! İŞTE SON ANKET SONUÇLARI

Samsun Atakum'da Zihni Şahin mi, Cemil Deveci mi önde! İşte son anket sonuçları

Samsun'un Atakum ilçesinde Cumhur İttifakı adayı Zihni Şahin mi, yoksa Millet İttifakı adayı Cemil Deveci mi önde. İşte Atakum için son anket sonuçları..

08 Mart 2019 Cuma 14:58 SİYASET

Samsun'un Atakum ilçesinde AK Parti ve Cumhur İttifakı adayı Zihni Şahin mi yoksa CHP'nin Millet İttifakı  adayı Cemil Deveci mi önde. Atakum ilçesinde seçimlere sayılı günler kala yapılan son seçim anketi..


Samsun'da seçimler alevlenmeye başladı. Yerel seçimlerin en heyecanlı ilçelerinden biri olan Atakum'da Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin ile Millet İttifakı CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci arasında yarış tüm hızıyla devam ederken, yapılan son anketlerde Deveci'nin AK Partili Şahin'den 13 puan geride olduğu ve farkın giderek açıldığı görüldü.

Şubat ayında yapılan ilk anketlerde Atakum'da rakibi Deveci'ye karşı 13 puanlık bir farkla yarışı önde götüren Zihni Şahin'in mart ayının girmesiyle birlikte arayı açtığı ve yapılan son ankette 9 puanlık bir farkla önde olduğu öğrenildi.Cemil Deveci'nin çıkan anketler sonrası kendi tabanını ayakta tutmak için 'anketlerde 5 puan öndeyim' şeklinde ki sözlerinin bir algı operasyonu olduğu öne sürülürken, son ankete göre Atakum ilçesinde Zihni Şahin'in yüzde 53,33, Cemil Deveci'nin ise yüzde 39.4 bandında bulunduğu bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Serci uyu

10 Mart 2019 Pazar 08:53

Aaa...ben şimdi bu anketten sonra hemen oyumu güçlü olan kimse ona vereceğim....iyi ki anketi yaptırdınız. Az kalsın kararım değişecekti...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhur İttifakı İlkadım adayı Erdoğan Tok bayanlara Her Ev Bir Fabrika Olacak projesini tanıttı

Cumhur İttifakı İlkadım adayı Erdoğan Tok bayanlara Her Ev Bir Fabrika Olacak projesini tanıttı