27 Ocak 2020 Pazartesi

SAMSUN BAĞIMSIZ ADAYI ERHAN USTA ÇARŞAMBA'DA KONUŞTU: BU SEÇİMİ ALACAĞIZ

Samsun bağımsız adayı Erhan Usta Çarşamba'da konuştu: Bu seçimi alacağız

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkanı adayı Erhan Usta, Çarşamba ilçesine bağlı İlkadım ve Çay mahallelerinde gerçekleştirdiği mitingde, "Her türlü ayak oyunlarına rağmen bu seçimi alacağız" dedi.

28 Mart 2019 Perşembe 14:51 SİYASET

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Çarşamba ilçesine bağlı İlkadım ve Çay mahallelerinde 31 Mart yerel seçimleri nedeni ile miting gerçekleştirdi. 


Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Çarşamba ilçesine bağlı İlkadım ve Çay Mahallelesi'nde kendisini karşılayan vatandaşlara seslendi.

Yoğun kalabalığın olduğu iki miting alanında vatandaşlar Erhan Usta'yı meşaleler ve tezahüratlar eşliğinde karşıladı. 

Türk bayraklarının açıldığı mitingde konuşan bağımsız büyükşehir belediyesi başkan adayı Erhan Usta,  "31 Mart Yerel seçimlerinde kullanılacak pusulanın orjinali YSK tarafından belirlendi. Bizim pusuladaki yerimizi ve mühürün nereye basılacağını her gittiğimiz yerde vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. Mustafa Demir ve ekibi YSK'nın yayınladığı pusulanın aksi bir pusulayı her gittiği yerde reklam ediyor ve bağımsız adaya, pusulada mühürün vurulacağı yeri insanlara yanlış anlatıyor. Seçmeni yanıltmaya yönelik davranışlar sergiliyor. Seçmeni yanıltarak, kandırarak seçim propagandası yapıyor. Bizim bir açığımızı bulamayıp ayak oyunlarıyla bizi yıldırmaya çalışıyorlar. Ama milletimize burdan sesleniyorum yılmayacağız, bu iğrenç oyunlara rağmen biz bu seçimi alıp Samsun'a Başkan olacağız. Gönüllülerimizle, ilçe ilçe, mahalle mahalle gezip hemşehrilerimize mühürlerini nereye vuracaklarını anlatıyoruz. Çok şükür, vatandaşlarımız; "İsminiz pusulanın arkasında da olsa biz gene sizi buluruz ve o mührü oradaki yuvarlağa vururuz." diyor. Ne yapsanız boş, hemşehrilerim Erhan Usta'yı o pusulada bulacak ve o helal oylarını bizlere verecektir" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun adayı Hayati Tekin: Saha çok iyi Samsun kararını vermiş

İYİ Parti Samsun adayı Hayati Tekin: Saha çok iyi Samsun kararını vermiş