12 Ağustos 2020 Çarşamba

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI DEMİR AÇIKLADI: İLÇE MİNİBÜSLERİ İÇİN ESKİ BAFRA GARAJINA TERMİNAL YAPILACAK

Samsun Büyükşehir adayı Demir açıkladı: İlçe minibüsleri için eski Bafra Garajına terminal yapılacak

AK Parti ve Cumhur İttifakının Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Samsun'un ulaşım sorununu çözmek için ilçe minibüslerine eski Bafra garajında terminal binası yapacaklarını açıkladı.

06 Şubat 2019 Çarşamba 19:47 SİYASET

Samsun'da Cumhur İttifakının Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, göreve gelmesi halinde ilçe minibüslerinin ulaşım sorununu çözmek için eski Bafra Garajının olduğu yere iki katlı bir terminal yapacaklarını açıkladı.


Bayındırlık ve İskan eski Bakanı, Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, ‘Halk Buluşmaları’ kapsamında Çakırlar Mahallesi'ndeki Köy Konağı'nda vatandaşlarla bir araya geldi. 

Köy Konağında düzenlenen ‘Halk Buluşmaları’na Büyükşehir Belediye Başkanı ve Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy katıldı. Vatandaşlar tarafından oldukça sıcak ve samimi bir şekilde güler yüz ile karşılaşan Mustafa Demir, 31 Mart'ta yapılacak seçimleri için destek istedi. ‘Belediye makamı hizmet makamı’diyen Mustafa Demir, ‘’ 3 dönem milletvekilliği yapmış bir kardeşiniz olarak Cumhurbaşkanımızın bize verdiği görevin ve sorumluluğun farkındayız. Bizim daha önceki hizmetlerimizi ve nasıl çalıştığımızı çok biliyor. Gece gündüz demeden çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Samsun’u 'ben' değil, 'biz' kültürüyle yöneteceğiz. En büyük destekçimiz sizlersiniz, birlikte güzel hizmetler yapacağız" diye konuştu.ESKİ GARAJA YENİ MİNİBÜS TERMİNALİ
Çakırlar bölgesinde yaşanan minibüs problemine de değinen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, "Eski Bafra garajının yerine minibüs terminali yapacağız. 2 katlı olacak. Samsun’un bütün ilçelerinden ve mahallerinden gelen minibüsler üst katta yolcuyu indirip alt kattan alacak. İncesu’dan, Çatalçam’dan gittiniz merkeze, nereye gideceksiniz? Örneğin Hasköy’e… Üst katta ineceksiniz, alt katta Hasköy minibüsüne bineceksiniz. Vezirköprü'den gelen insanımız da orada inecek, eğer İncesu’ya gelecekse İncesu minibüsüne binecek. Samsun'un ulaşımdaki her türlü aksaklığını çözecek projelerimiz de hazır durumda" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

07 Şubat 2019 Perşembe 09:12

batı ve doğu çevre yolu ne zaman yapılacak niye başlanmıyor bu yollara

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Salih Şen oldu

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Salih Şen oldu