21 Eylül 2020 Pazartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI MUSTAFA DEMİR 5 YIL İÇİNDE YAPACAĞI HİZMETLERİ AÇIKLADI

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir 5 yıl içinde yapacağı hizmetleri açıkladı

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Ayvacık ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi, göreve gelmesi halinde 5 yıl içerisinde hayata geçireceği hizmetleri açıkladı.

31 Aralık 2018 Pazartesi 17:22 SİYASET

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, 31 Mart yerel seçimlerinde göreve gelmesi halinde Samsun'u 5 yıl içerisinde yapacakları hizmetlerle şaha kaldıracaklarını söyledi.


Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Ak Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Ayvacıkta düzenlenen toplantıda Samsun'a 5 yıl içerisinde yapacakları projeleri anlattı.

Ayvacık ilçesinde bulunan İskele kafede düzenlenen toplantıya  AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, İlçe Başkanı Kemalettin Gökçe, Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, Belediye Meclis Üyeleri ve muhtarlar katıldı. 

"Samsun'u birlikte yöneteceğiz" diyen Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, "Bu şehirde oturan herkesin bu şehir için hayalleri var ve biz bu hayalleri hep birlikte yapacağız. Herkes elini taşın altına koyacak. Fikrini bizimle paylaşacak. Samsun için iyi olacak her projeyi hayata geçirmek için çabalayacağız. Ama bunu hep birlikte yapacağız" dedi.

ALT YAPI SORUNU KALMAYACAK
Konuşmasında kendilerine verilen sorumluluğun farkında olduklarının altını çizen Mustafa Demir, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevine gelmesi halinde 5 yıl içerisinde her mahallede alt yapı sorununu çözeceklerine vurgu yaptı.

Samsun'un sorunlarının çözümü için en acil işlerden başlayarak çalışacaklarına dikkati çeken Mustafa Demir,  "3 dönem milletvekilliği, 5 yıl komisyon başkanlığı ve 2,5 yıl bakanlık yapmış biri olarak bize verilen bu sorumluluğun farkındayız. Gece gündüz demeden çalışcağız. Büyükşehir ve ilçelerimizin imkanlarını birleştirerek  en acil olan işlerden başlayarak çalışmalarımıza yön vereceğiz. 5 yıl içinde hiç bir mahallemizde altyapı sorunu kalmayacak şekilde çalışacağız."  diye konuştu.'Marka değeri yüksek bir Ayvacık'
Marka değeri yüksek bir Ayvacık planladıklarına vurgu yapan Demir, "Milletvekilliğim döneminde Ayvacığı turizm alanı ilan ettirmiştik. Şimdi turizm planlarını yaparken 50 yılını planlamalıyız. Bina yaptıktan sonra yol yapan değil, yolu yapılmış yere inşaat yapılan bir belediyeciliği Samsun'a ve ilçelerine kazandıracağız."  diye konuştu. 

Toplantının ardından Avyacık ilçesinde esnaf ziyaretlerini gerçekleştiren AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, esnaflarla sohbet etti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman: 2019 Samsun'un yılı olacak

AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman: 2019 Samsun'un yılı olacak