27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI MUSTAFA DEMİR, 'BAŞKAN BEN DEĞİL SİZ OLACAKSINIZ' DEDİ

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir, 'Başkan ben değil siz olacaksınız' dedi

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, 31 Mart yerel seçimlerinde başkan seçilmesi halinde Samsunlulara, "Başkan ben değil siz olacaksınız" diyerek söz verdi.

13 Aralık 2018 Perşembe 17:07 SİYASET

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, başkan seçilmesi halinde Samsun'u Samsun halkı ile birlikte yöneteceğini açıkladı.


AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile birlikte Derebahçe Mahallesi sakinleriyle buluştu. Mustafa Demir, Derebahçe mahallesinde yaptığı açıklamada, "Allah izin verir de başkan seçilirsem gönül rahatlığıyla söylüyorum, başkan siz olacaksınız. Bunu size yaşatacağım" dedi.

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Derebahçe Mahallesi sakinleri ile gerçekleştirilen buluşmaya Bayındırlık ve İskan eski Bakanı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkan Vekili Serkan Akyüz, AK Parti Derebahçe Mahallesi Başkanı Sinan Güntürk ve teşkilat üyeleri katıldı.DEREBAHÇE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN TOK’A TEŞEKKÜR
Derebahçe Mahallesinde yapılan dev yatırımlarla değer kazanan gözde semtlerden haline geldiğini söyleyen mahalle sakinleri; “İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok tarafından yapılan yatırımlarla mahallemiz değer kazanan modern bir mahalle haline geldi. Bunun yanı sıra her derdimizi anlatabildiğimiz ihtiyacımız olan her an yanımızda olan başkanımıza teşekkür ederiz” diye konuştular.BAŞKAN TOK; “VATANDAŞIMIZIN DERDİ BİZİM DERDİMİZ”
Derebahçe Mahallesi sakinleri ile bir araya gelinen programda “5 yıla yakın bir süredir her anımızı vatandaşımıza hizmet için çalışarak geçirdik” diyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; Gönül belediyeciliği ile “İlkadım’da dev projeleri hayata geçirirken bir yandan da hizmet ve projelerimizi ilçemiz sınırları içerisinde eşit dağıtarak hizmetin ulaşmadığı hiçbir nokta bırakmamayı hedefledik. Her fırsatta vatandaşımızla bir araya gelerek dertlerini kendi derdimiz olarak bildik. İşte bu kardeşlik bağları dev yatırım ve projelerin temelini oluşturdu” diye konuştu.

DEREBAHÇE ÖRNEK PROJELERE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR 
Derebahçe Mahallesine yapılan yatırımlardan bazılarını da anlatan Başkan Erdoğan Tok; “Doğru bir planlama doğrultusunda Derebahçe Mahallemizde Derebahçe Sosyal Tesislerimizi hizmete açtık. Samsun’un en büyük ve güzel salonlarından olan düğün ve toplantı salonuna sahip olan tesisimizde spor salonu, sinema salonu, çocuk oyun alanı, dinlenme alanları, derslikler ve mescit gibi birçok hizmet alanına sahip dev bir tesisi vatandaşımızın hizmetine sunduk. İnşası daha tamamlanmadan vatandaşımızın büyük bir ilgi gösterdiği Koşu Yolu ve Hayat Parkuru projemizi hayata geçiriyoruz. 20 dönümlük bir alanda 7’den 70’e herkese hitap eden spor ve sosyal hayata açılan bir pencere olacak. Bunun yanı sıra halı sahalar, çocuk parkları ve yaptığımız yatırımlarla Derebahçe Mahallemizi göç alan bir mahalle konumuna taşıdık. Vatandaşımız ile de kurduğumuz güçlü bağ ile İlkadım’ı birlikte güzelleştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.KARADUMAN; “BİZ HEP SAMİMİ OLDUK”
Ardından söz alan AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman;" Biz milletimize hizmeti görev biliyoruz. Gönül belediyeciliği deyince milletimiz AK Parti diyor. Milletimizle aramızda çok kuvvetli gönül bağı var. Çünkü biz hep samimi olduk, hizmette sınır tanımadık" diye konuştu.

DEMİR; “HER ALANDA ŞEFFAF BİR BELEDİYE OLACAK”
“2019 Seçimleri sonrası belediye başkanı ben değil siz olacaksınız” diyen Bayındırlık ve İskan eski Bakanı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Demir; “Seçim sonrası Allah izin verir de başkan seçilirsem gönül rahatlığıyla söylüyorum, başkan siz olacaksınız. Bunu size yaşatacağım. Her türlü talebiniz kayda alınacak, değerlendirilecek ve 1 hafta içerisinde geri dönüş sağlanacak. Kuracağımız bir yazılım sistemi ile bunu sağlayacağız. Ayrıca belediyemizin kaynaklarını tekrar en ince ayrıntısına kadar tekrar gözden geçirerek vatandaşımızın hakkını, hukukunu en iyi şekilde koruyacağız. Kaliteli, israfa gitmeden ve yerli yerinde harcayacağımız her bir kuruşun hesabını size vereceğiz. Bunu takip edebilmeniz içinde belediyemizin internet sitesi bu bilgilerin paylaşıldığı bir sayfa olacak. Böylece her alanda şeffaf bir belediye olacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mehmet iskender

13 Aralık 2018 Perşembe 20:12

İliklerimize kadar yaşayacağız sanırım. Ama seçilemeyeceği için sorun yok

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun OMÜ Rektörü Bilgiç'ten öğrencilere uyarı! Aklınızı başkalarına teslim etmeyin

Samsun OMÜ Rektörü Bilgiç'ten öğrencilere uyarı! Aklınızı başkalarına teslim etmeyin