22 Eylül 2020 Salı

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI MUSTAFA DEMİR: HİZMETİ SAMSUN HALKININ AYAĞINA GÖTÜRECEĞİZ

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Hizmeti Samsun halkının ayağına götüreceğiz

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Canik ilçesinde gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde göreve gelmesi halinde hizmeti vatandaşın ayağına götüreceklerini su abonelik işlemlerinin WhatsApp üzerinden yapılmasını sağlayacaklarını açıkladı.

10 Ocak 2019 Perşembe 19:01 SİYASET

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Canik ilçesinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde su aboneliği için SASKİ'ye gitmeden WhatsAap üzerinden abonelik işlemlerinin yapılacağını söyledi.


AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler ve beraberindeki partililer ile birlikte Cengiz Topel ve Mekke Caddesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Esnaflarla tek tek sohbet eden Demir, 31 Mart'ta yapılacak seçimleri için destek istedi. 

Gittiği işyerlerinde esnaf tarafından oldukça sıcak ve samimi bir şekilde güler yüz ile karşılaşan Mustafa Demir, esnafın talep ve isteklerini dinledi. Gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında konuşan Mustafa Demir, ''Belediye bünyesi içerisinde oluşturacağımız Mobil Ekip'ler sayesinde hizmeti vatandaşın ayağına getireceğiz. Su aboneliği için artık vatandaşlarımızın SASKİ'ye gelmesine gerek kalmayacak. Kimlik fotokopisi ve abonelik bağlatmak istediğiniz yerin tapu kaydını whatsaap üzerinde belediyeye bildireceksiniz. Kaydınızı ve gerekli ödemeleri yaptıktan sonra Mobil Ekiplerimiz gelip sizin saatinizi takacaklar'' dedi.

 ''Gönüllere dokunacağız''
Gönül belediyeciliği yapacaklarına vurgu yapan Mustafa Demir, ''Kimsesiz çocuğundan yaşlısına, kadınından engellisine kadar toplumun her kesimini kucaklayan bir yaklaşım içinde olacağız. Projelerimizi de bu doğrultuda hazırladık. Hayata geçireceğimiz her projede şehrimize katkısının yanında gönüllerinize dokunmayı planlıyoruz'' diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mithat KAra

10 Ocak 2019 Perşembe 22:03

Ziyaaaa ziyaaa

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 5'inci kattan düşen 3 yaşındaki kız çocuğu mucize eseri kurtuldu

Samsun'da 5'inci kattan düşen 3 yaşındaki kız çocuğu mucize eseri kurtuldu