18 Ekim 2019 Cuma

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI MUSTAFA DEMİR: OTOPARK, TRAFİK VE ULAŞIM SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Otopark, trafik ve ulaşım sorununu çözeceğiz

Samsun'da Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, 2 Nolu Dolmuş hattı esnafları ile bir araya geldi, Samsun'un ulaşım, trafik ve otopark sorununu göreve gelmeleri halinde çözeceklerini söyledi.

21 Şubat 2019 Perşembe 13:59 SİYASET

Samsun'da Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, 2 Nolu Dolmuş hattı esnafları ile bir araya geldi.


Dernek binasında gerçekleşen toplantıya İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Belediyesi Başkan adayı Erdoğan Tok ve AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar katıldı. 2 Nolu Dolmuş Hattı esnafları ile bir araya gelen AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, burada şehir içi ulaşımına yönelik hayata geçirecekleri önemli projeleri anlattı.

‘’HİZMETİ AKICI VE HIZLI HALE GETİRECEĞİZ’’
Eski Bafra Garajının olduğu alana ilçe minibüsleri için bir terminal yapacaklarını anlatan Mustafa Demir, şehir içi dolmuş hatlarını ise canlı tutmak için bu terminalden geçişlerini sağlayacaklarına dikkati çekti. 

Samsun'un ulaşım ile birlikte otopark sorununu da göreve gelmeleri halinde çözüme kavuşturacaklarını vurgulayan Mustafa Demir, "Samsun'un şehir içi ulaşımı, trafik ve otopark konusunu da yaşadığı sıkıntıları biliyoruz. Bu sıkıntıların çözümü ile ilgili projelerimiz hazır. Bu projeleri sizlerle birlikte ortak kararlar alarak hayata geçireceğiz. Kimseyi mağdur etmeden projelerimiz ortak akılla hep birlikte hayata geçireceğiz. Bunu her alanda planladığımız projelerde uygulayacağız. Ortak akılla hep birlikte Samsun'un sorunlarını çözeceğiz. Sorunların çözümü noktasında hızlı karar vereceğiz. Bunun içinde belediyede bürokratik işlemleri mümkün olduğunca azaltacağız hizmeti akıcı ve hızlı hale getireceğiz" dedi.

‘’VAKİT KAYBETMEYE ZAMANIMIZ YOK’’
Göreve gelmeleri halinde Samsun'da kronikleşmiş birçok sorunu hızlı bir şekilde çözmeyi hedeflediklerinin altını çizen Mustafa Demir, ‘’Bunun yanı sıra yeni istihdam alanlarının açılması ve işsizlikle ilgili sorunun çözümü noktasında girişimlerimiz var. Bununla ilgili Samsun'a yeni bir organize sanayi bölgesi kurulması ile ilgili çalışmalarımızı başladık. Vakit kaybetmeye zamanımız yok. Göreve geldiğimizde göreceksiniz, koltukta oturarak başkanlık yapmayacağız. Şantiyelerde ve daima sahada Samsun halkı ile iç içe olacağız. Bizim dönemimizde bu şehirde yapılan yapılacak olan her hizmet insana dokunacak" diye konuştu. 

2 Nolu Dolmuş hattı ziyaretinin ardından İlkadım Fevzi çakmak mahallesi MHP seçim koordinasyon merkezini de ziyaret eden Mustafa Demir, MHP’liler sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

21 Şubat 2019 Perşembe 15:09

hat dolmuşları yenilenmeli hepsi dökülüyor daha geniş tavanı yüksek araçlar olmalı,batı cevre yolu acil yapılmalı belli noktalara otopark yapılmalı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş'ın MHP'liler üç kağıtçı sözü ile ilgili CHP açıklama yaptı

Necattin Demirtaş'ın MHP'liler üç kağıtçı sözü ile ilgili CHP açıklama yaptı