24 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI MUSTAFA DEMİR: SAMSUN HİZMETİN EN İYİSİNE LAYIK

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Samsun hizmetin en iyisine layık

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Salıpazarı ilçesine gerçekleştirdiği seçim ziyaretinde, Samsun'un hizmetin en iyisine layık olduğunu açıklayarak, "Bir mahallede iş bitmeden başka bir mahalleye geçilmeyecek" dedi.

11 Ocak 2019 Cuma 18:09 SİYASET

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Salıpazarı ilçesinde sivil toplum örgütleri, muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelerek Büyükşehir Beledeyesi Başkanı olması halinde uygulayacağı hizmet politikasını anlattı.


Samsun'da seçim çalışmalarını Salıpazarı İlçesinde gerçekleştiren AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir'in katıldığı toplantıda Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman, Sivil Toplum Örgütleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş yer aldı.Samsun'da ilçe Belediyeleri ile koordineli çalışacaklarını vurgulayan Mustafa Demir, ''Belediye başkanımız, muhtarlarımız ve meclis üyesi arkadaşlarımız ile birlikte bütün köylerimizin ihtiyacını çıkartacağız. Hangi köyün, hangi mahallenin neye ihtiyacı olduğunu tek tek belirleyeceğiz. İhtiyaçları muhtarlarımız ile birlikte öncelik sırasına koyacağız. Kurduğumuz ekip bu öncelik sırasına göre işlerini yapacak. O mahalledeki iş bitmeden başka bir mahalleye gitmeyecek'' dedi.''Bürokrasiyi azaltacağız''
Köylerde ev yapmak isteyenler için ruhsat alımında kolaylıklar sağlayacaklarını belirten Demir, ''Köy yerleşik alan tespitinden dolayı köylerde ev yapmakta problem yaşayan vatandaşlarımız olabilir. Ruhsat alımında ciddi kolaylıklar sağlayacağız. Yeter ki vatandaşımız projeli ruhsatlı ev yapsın'' diye konuştu. 

Salıpazarı'nda esnaf ziyareti yapan AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, esnaflarla tek tek sohbet etti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun heyeti ile bir araya geldi Samsunlulara selam gönderdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun heyeti ile bir araya geldi Samsunlulara selam gönderdi