21 Eylül 2020 Pazartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI MUSTAFA DEMİR: SAMSUN'U TİCARET VE TURİZM MERKEZİ YAPACAĞIZ

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Samsun'u ticaret ve turizm merkezi yapacağız

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, "Samsun’u Türkiye’nin en iyi ticaret ve turizm merkezi yapmak, şehrimizi, çağımızın ilerisinde tutmak. Bunu da hep birlikte yapacağız" dedi.

09 Ocak 2019 Çarşamba 18:43 SİYASET

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile birlikte İlkadım ilçesinde bulunan Saathane esnaflarını ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

 
Samsun'un İlkadım ilçesinde mahalle gezileri, esnaf ziyaretleri ve sivil toplum örgütlerine yönelik ziyaretlerine ara vermeden sürdüren Bayındırlık ve İskan eski Bakanı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkan Vekili Serkan Akyüz, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk ve AK Parti İlkadım İlçe teşkilat üyeleri ile birlikte Saathane esnafı, MEMUR-SEN ve Ordu İkizceliler Derneği’ni ziyaret etti.“GÖNÜL BAĞIMIZI HİÇ KESMEDİK”
Vatandaş ve esnafla gönül bağını hiç kesmediklerini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Bizler bu yola çıkarken vatandaşımıza güvendik ve bağımızı hiçbir zaman kopartmama söz verdik. Hamdolsun bu sözümüzü de tutuyoruz ve her geçen gün hemşehrilerimizle çok daha güçlü bir gönül bağı oluşturuyoruz. Vatandaşımızla en hızlı çözüm yollarını yine beraber istişare ederek arıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Bu kurduğumuz bağ hizmetlerin ötesinde bir kardeşlik ortamı tahsis ediyor. Bu güzel birlikteliklerde vatandaşımızla aynı düşünceleri paylaşmaktan geleceğimize aynı duygularla yön vermekten ve kardeşliğimizi pekiştirmekten sonsuz mutluluk ve onur duyuyorum. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da milletimize hizmete devam edeceğiz. Partimizin insan odaklı, güler yüzlü ve dinamik çalışma felsefesini benimseyerek, sistemli bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. İlk günkü aşkla AK Parti belediyecilik anlayışımızı sürdürüyoruz. Rabbim birliğimizi ve gönül bağımızı daim eylesin.” dedi.

"SAMSUNU TÜRKİYE’NİN ÖNDE SAYGIN TİCARET ve TURİZM MERKEZİ YAPACAĞIZ”
Siyasetin millete hizmet aracı olduğunu söyleyen Bayındırlık ve İskan eski Bakanı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Demir, "Bakanlık ve Milletvekilliğim döneminde bu bilinçle 12 yılımı gece ve gündüz Samsun ve Ülkem için  hasreden bir kişi oldum.  Bizim tek düşüncemiz, vatandaşlarımıza hizmeti bir an önce nasıl ulaştırabiliriz. Bu doğrultuda vatandaşlarımızın istekleri, sıkıntıları bizim için çok önemli. Samsunumuza bugünkü çağın gerektirdiği yatırımlarımızı kazandıracağız.  Gayemiz Samsun’u Türkiye’nin en iyi ticaret turizm merkezi yapmak, şehrimizi, çağımızın ilerisinde tutmak. Bunu da hep birlikte yapacağız. Şehrimizde ticareti daha da canlı tutmak adına ulaşım kolaylığı sağlayacağız. Bizler Samsun merkezini canlandıracağız ve ilçelerden merkeze ulaşımı kolaylaştıracağız.” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Mehmet PARSLI

10 Ocak 2019 Perşembe 17:06

Ülke batiyeah Mustafa konkordato ilan ediyeah sonra aday oliyeah

Erman Çakır

09 Ocak 2019 Çarşamba 21:58

Bakan bey, bakanlık yaparken yapsaydınız, 20 yıl belediyeyi partinizden birisi yönetti keşke o zaman yapsaydınız. Samsun artık yeni yüzleri arıyor...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da MHP'den istifa eden Atakum Belediyesi meclis üyesi 4 isim İYi Parti'ye geçti

Samsun'da MHP'den istifa eden Atakum Belediyesi meclis üyesi 4 isim İYi Parti'ye geçti