23 Eylül 2020 Çarşamba

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI MUSTAFA DEMİR'DEN 3500 DÖNÜMLÜK YENİ SANAYİ BÖLGESİ SÖZÜ

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir'den 3500 dönümlük yeni sanayi bölgesi sözü

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, göreve gelmesi halinde sanayi yatırımlarının önünü açacaklarına dikkati çekerek, Samsun'da 3500 dönümlük yeni bir sanayi bölgesi kuracaklarını söyledi.

03 Ocak 2019 Perşembe 18:16 SİYASET

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Çarşamba ilçesinde 31 Aralık 2019 yerel seçimlerinde göreve gelmesi halinde Samsun'da 3500 dönümlük yeni bir sanayi bölgesi kuracağını açıkladı.


Seçim çalışmalarını Samsun'un Çarşamba ilçesinde sürdüren AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Göl Restorant' ta düzenlenen sabah kahvaltısında projelerini anlattı. Kahvaltıya AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar,  AK Parti Çarşamba İlçe yönetimi,  Gençlik Kolları, Kadın Kolları, Meclis Üyeleri, Çarşamba Belediye Başkan adayları ve muhtarlar katıldı. Sanayiye dayalı üretime çok ciddi emek vereceklerini belirten AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, ''Çarşamba'da, Bafra'da, Terme'de, Vezirköprü'de örtü altı üreticiliği başta olmak üzere hayvancılığa dayalı sanayi, zirai üretime dayalı sanayiye çok ciddi emek vereceğiz. Sanayi yatırımlarının önünü açacağız' dedi.

''Yatırım yapan herkesin yanında olacağız''
Samsun'a yatırım yapan herkesin yanında olacaklarına vurgu yapan Mustafa Demir, ''Yatırımcının önü açacağız. Şehrimize yatırım yapan herkesin yanında olacağız. Bu şehir için taş üstüne taş koyanın destekçisi olacağız'' 

''Örnek bir belediyecilik hedefliyoruz''
Samsun'da 4 dönem belediye başkanlığı yapan Yusuf Ziya Yılmaz'ın çalışmalarından övgüyle bahseden Mustafa Demir, ''Yusuf başkan Samsun'da güzel işlere imza attı. Türkiye'de başarılı belediye başkanlarından biri. Bizde bu çalışmaların üstüne koyarak çıtayı daha da iyi yere yükselticeğiz. Türkiye'de örnek bir belediyeciliği hep birlikte Samsun'da göreceğiz''''3500 dönümlük yeni sanayi bölgesi kuracağız''
Samsun merkezde 3 bin 500 dönümlük yeni bir sanayi bölgesi kuracaklarının altını çizen Mustafa Demir, ''Seçimden hemen sonra Samsun merkezde yeni bir sanayi bölgesi kuracağız. Yeri hazır. Yatırım talebi var. Sosyal alanları olan örnek bir sanayi bölgesi oluşturacağız. 2021 yılında ise 5 bin dönümlük yeni bir sanayi bölgesi daha kuracağız. Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi'ni hemen devreye alacağız. ''diye konuştu. Kahvaltının ardından esnaf ziyaretlerini gerçekleştiren Ak Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, esnaflarla sohbet etti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

04 Ocak 2019 Cuma 09:25

Niye bekleniyor belediye mi muhalefette hükümet mi samsun sanayi de çok geride kaldı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun ve Samsun merkezli KKTC'ye uzanan FETÖ operasyonunda toplam 20 kişi gözaltına alındı

Samsun ve Samsun merkezli KKTC'ye uzanan FETÖ operasyonunda toplam 20 kişi gözaltına alındı