27 Eylül 2020 Pazar

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI MUSTAFA DEMİR'DEN KIZILAY'A KAN BAĞIŞI

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir'den Kızılay'a kan bağışı

Samsun'da Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Türk Kızılay'ına kan bağışında bulundu.

13 Şubat 2019 Çarşamba 13:40 SİYASET

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir, seçim çalışmalarına ara vererek Cumhuriyet Meydanında kurulan Kızılay Kan Bağışı aracında kan bağışında bulundu. 


Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir,  Samsun kent merkezi ve ilçelerde seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  

İlkadım İlçesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Mustafa Demir, seçim çalışmalarına ara vererek Cumhuriyet Meydanında kurulan Kızılay Kan Bağışı aracında kan bağışında bulundu. 

Kan bağışının önemine vurgu yapan Bayındırlık ve İskan eski Bakanı, Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir,  ‘’Bu bilinç toplumumuzda fazlasıyla var ama daha da artırmak lazım. Bunun için de öncü olmak durumundayız. Hiç ihtiyacımız olmadığı bir dönem de olsa kan bağışlayalım. Bağışladığımız kan inşallah hastanelerde kan bekleyen birçok vatandaşımıza bu konuda umut olacaktır’’ dedi. 
Türk Kızılayı Samsun Şubesi İkinci Başkanı Ahmet Ali Bulut ise yaptığı açıklamada Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir'in çok eskiden beri bağışçıları olduğunu ve her zaman Türk Kızılay'ına kan bağışı yapan bir isim olduğunu söyleyerek Demir'e teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da şehir eşkıyaları rastgele ateş açtı, mermiler evin camına isabet etti

Samsun'da şehir eşkıyaları rastgele ateş açtı, mermiler evin camına isabet etti