18 Ekim 2019 Cuma

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAĞIMSIZ ADAYI ERHAN USTA, CUMHURİYET MEYDANINDA MİTİNG YAPTI

Samsun Büyükşehir bağımsız adayı Erhan Usta, Cumhuriyet Meydanında miting yaptı

Samsun Bağımsız Milletvekili ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Erhan Usta, Cumhuriyet Meydanında yağmur altında gerçekleştirdiği mitingde, "Samsun'un sesi oldum. Hatta tek sesi oldum" dedi.

23 Mart 2019 Cumartesi 20:43 SİYASET

Samsun'da bağımsız Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olan Erhan Usta, Cumhuriyet Meydanında seçim mitingini gerçekleştirdi. 


Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Erhan  Usta, Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği mitingde vatandaşlara seslenerek dürüst belediyecilik yapacaklarını söyledi. 

Samsun'un hakkını Meclis'te de savunduğunu ifade eden Erhan Usta, şöyle devam etti:

"Samsun'un hakkını Meclis'te savundum. Tarımda, fındıkta, köy yollarından, medikal sanayiye kadar Samsun'un sesi oldum. Hatta tek sesi oldum. Uyuşturucu problemini Meclis'te gündeme getirdim. Siz istediğiniz için aday oldum. Nefis için değil nefes için buradayız. Benim amacım bütün kesimlerin, bütün siyasi görüşlerini kucaklamak. 'Büyük Samsun' hedefinde birleştirmek. Sadece bir partinin değil tüm Samsun'un başkanı olacağım."Fizik tedavi, rehabilitasyon, alkol ve uyuşturucu bağımlılığı rehabilitasyon merkezi oluşturacaklarını aktaran Usta, Vezirköprü, Havza ve Ladik bölgesindeki termal potansiyel ve doğal güzellikleri değerlendirilerek yaşlılar için sağlık kampı kuracaklarını ifade etti.

Dürüst belediyecilik yapacaklarını dile getiren bağımsız büyükşehir belediyesi başkan adayı Usta, şunları kaydetti:

"'Bağımsız aday iş yapamaz, kaynak bulamaz. Meclise karar aldıramaz, başka partiye geçer' diyorlar. Kardeşlerim bunlar boş laflar, bunlara itibar etmeyin. Bunlar vizyonsuz insanların sözleri. Yerel yönetimlerin belediyelere aktaracağı kaynağın nasıl aktaracağı bellidir. Kaynak belediyenin yüz ölçümüne ve nüfusuna göre belirlenir. Bu kaynak keyfe göre belirlenmez. Samsun'da başlatacağımız kalkınma hamlesi ile belediyenin öz gelirlerini artıracağız. Dürüst belediyecilik yapacağız."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan'dan hızlı tren ve Samsun-Mersin limanlarına demir yolu bağlantısı açıklaması

Erdoğan'dan hızlı tren ve Samsun-Mersin limanlarına demir yolu bağlantısı açıklaması