26 Mayıs 2020 Salı

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAĞIMSIZ ADAYI ERHAN USTA: SAMSUN'A BİR EKONOMİST LAZIM

Samsun Büyükşehir Bağımsız adayı Erhan Usta: Samsun'a bir ekonomist lazım

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Erhan Usta, Samsun'un ekonomik olarak sürekli geriye gittiğini açıklayarak, "Samsun'a bir ekonomist lazım" dedi.

23 Şubat 2019 Cumartesi 18:14 SİYASET

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Erhan Usta, Asarcık ilçesinde vatandaşlara seslendi.


Samsun'un Asarcık ilçesinde seçim çalışması kapsamında kendisini karşılayan vatandaşlara hitap eden Erhan Usta, Samsun ekonomisinin sürekli geriye gittiğini söyledi. 2014 yılında Samsun'un kişi başı gelirde Türkiye'de 38'inci sırada olduğunu 2017 yılında ise 43'üncü sıraya gerilediğini kaydeden Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız adayı Erhan Usta, " Üç yılda 5 basamak geriye düşürmüşler Samsun'u. Gelin Samsun'un prangalarını sökelim. Samsun adeta zincire bağlanmış bir dev. Gelin bu devi uyandıralım. Tecrübelerimizi Samsun'a taşımak istiyoruz. Türkiye'nin enflasyonla mücadele, işsizlikle mücadele, bütçe açıklarının kapatılmasında çok ciddi çalışmalarımız oldu. Bu tecrübelerimizi nasıl Samsun'a taşıyabiliriz. Samsun'un bir ekonomiste ihtiyacı var. Samsunda en büyük problem işsizlik. Samsun'u kurtarabiliriz. İş alanları açabiliriz. Samsun'un her ilçesinden ayrı bir güzellik var. Verimli ovalarımız var. Ovalar var ancak ovalardan çıkan ürünleri değerlendirecek fabrikalar yok. Bunlar olmayınca ürün fiyatı düşüyor. Yatırımcıya arsa vereceğiz. Samsun güzelleşti çok güzel işler yapıldı. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Ancak insanların işi yok. Kalkınma ve refah belediyeciliği olacak. Yatırımı buraya çekeceğiz. Yatırımcıları dolaşacağız, gelin Samsun'a yatırım yapın diyeceğiz. " dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

samsunlu

25 Şubat 2019 Pazartesi 00:14

Erhan usta mhp den diskalifiye edildin iyi parti yöneticileriyle görüştün sonradan bağımsız aday oldun ilk once saygi duyduk oysaki sizin bağımsız aday olmanızı fuat köktaşmı yoksa mustafa demirmi istedi bagimsiz adayliginizin tüm masraflari akpartili vir vekil bir baskan adayı tarafindanmi karsilaniyor aday olmaniz icin 5 milyon gibi bir rakam tarafiniza verildimi siz ilk önce bunun ne kadar dogru ne kadar yanlış onun cevabını verin sizi biz siyasette mert olarak tanidik

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor maçında Fırat Yılmaz Çakıroğlu pankartı açıldı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor maçında Fırat Yılmaz Çakıroğlu pankartı açıldı