30 Mayıs 2020 Cumartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAĞIMSIZ ADAYI ERHAN USTA'NIN SKM AÇILIŞI MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

Samsun Büyükşehir bağımsız adayı Erhan Usta'nın SKM açılışı mitinge dönüştü

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Erhan Usta'nın İlkadım ilçesinde gerçekleştirdiği Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM) açılışı mitinge dönüştü.

08 Mart 2019 Cuma 22:26 SİYASET

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Erhan Usta, İlkadım ilçesinde seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı.


Erhan Usta'nın İlkadım ilçesinde bulunan seçim koordinasyon merkezinin açılışına çok sayıda vatandaş katıldı. Ellerinde Türk Bayrakları ile Erhan Usta'ya destek veren vatandaşlar, seçim koordinasyon merkezinin açılışını adeta mitinge dönüştürdü. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Erhan Usta, seçim koordinasyon merkezi açılışına katılan vatandaşlar, 31 Mart seçimlerinde isminin yer aldığı beyaz oy pusulasının en sonunda yer aldığını ve Samsun Büyükşehir için tek bağımsız aday olduğunu söyledi.Yapılacak seçimlerde oy pusulasının en sonunda yer alan ismine mührün basılmasını isteyen Erhan Usta, "Yeri geldiğinde paradan 6 sıfır atmakla övünenler, ne yazık ki Samsun’a yapılan yatırımları telafuz ederken, 6 sıfırı geri koyarak katrilyonlu söylüyorlar! Yahu bu millet beton mu yiyecek? “Bay bilmem kim 30 yıl önce şurayı batırdı burayı batırdı” diyorlar. Yahu bize ne  “Bay bilmem kim”den… Görülüyor ki, Samsun’un işsizlik sorununu, Samsun’un gelir ve refah sorununu halen daha görmezden geliyorlar! Size söz veriyorum, 1 Nisan’dan itibaren tek odak noktamız Samsun’u zincirlerinden kurtarmak olacak! Yeni, Güçlü ve Mutlu Samsun için hep birlikte, gece gündüz demeden, yılmadan ve yorulmadan çalışacağız! Birlikte başaracağız" dedi.

Erhan Usta'nın İlkadım Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına Emeklilikte Yaşa takılanlarda pankart açarak katılırak destek verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

murat

08 Mart 2019 Cuma 23:36

bu daha başlangıç skm acılışı sandıklarda patlama olacak

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Oynamıyorsan Paylaş kampanyası ile 90 koli oyuncak anaokullarına dağıtıldı

Samsun'da Oynamıyorsan Paylaş kampanyası ile 90 koli oyuncak anaokullarına dağıtıldı