20 Ağustos 2019 Salı

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR İÇİN İSMİ GÜNDEME GELEN ESKİ BAKAN DEMİR ANKARA'YA ÇAĞRILDI

Samsun Büyükşehir için ismi gündeme gelen eski bakan Demir Ankara'ya çağrıldı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için AK Parti'de ismi gündeme gelen eski Bakan Mustafa Demir'in genel merkez tarafından Ankara'ya çağrıldığı iddia edildi.

19 Kasım 2018 Pazartesi 14:56 SİYASET

AK Parti'nin Mart 2019 yerel seçimlerinde Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacağı iddiası ortaya atılan eski Bakan Mustafa Demir'in genel merkeze çağrıldığı bildirildi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı için AK Parti'de sıcak gelişmeler yaşanıyor. AK Parti'de Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı ile ilgili önceki gün ismi gündeme gelen eski Bakan Mustafa Demir'in AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından Pazar günü yapılan temayül yoklamasının ardından bugün Ankara'ya çağrıldığı ileri sürüldü.

AK Parti Samsun eski Milletvekili ve Bayındırlık ve İskan eski Bakanı olan Mustafa Demir'in Ankara'ya gittiği parti içi kulislerinde konuşuluyor.

Öte yandan Mustafa Demir analizgazete.com sitesine yaptığı açıklamada “Şuan alınmış, açıklanmış bir karar yok. Sadece ifade ediliyor. Benim de kulağıma geliyor. (Ankara’ya çağrılması konusunda) Şuana kadar bana gelmiş bir şey yok” dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

MUSTAFA ŞEKER

21 Kasım 2018 Çarşamba 09:50

Çete Ve Çetelerin Adamı Bunu Aday Yaparsalar Anlaşılır ki AKP'nin Sonu Geldi Kendi kendine İpin Çekiyor Anavatan Partisi Gibi Olacak birçok İ İlçeleri Kaybedecek Mustafa Demir Daha Samsun'da Ticaret Yaptığı Zamanı Bir Araştırın Avanta Ve Komisyon Almadan yaptığı İş Varmiydi Bir Öğrenin MUSTAFA DEMİR SAMSUN'A ADAY YAPILIR SA BENDEN DEMES� AKP'NİN SONU GELDİ Bu Dediklerimi Yazın Bir Kenara???

Fikri dağaşan

19 Kasım 2018 Pazartesi 23:50

İnşallah aday odur çünkü samsun için doğru bir karar

hakan türk

19 Kasım 2018 Pazartesi 16:50

yanlış habermiş.

sedat aycan

19 Kasım 2018 Pazartesi 15:02

bundan sonra kimse bana ak parti ticaretle uğraşanları ayıklıyor demesin.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Bandırma Vapurunun güvertesinden düşen öğrencinin kalçası kırıldı

Samsun'da Bandırma Vapurunun güvertesinden düşen öğrencinin kalçası kırıldı