05 Temmuz 2020 Pazar

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR'İN BAĞIMSIZ ADAYI ERHAN USTA GİTTİĞİ YERLERDE BÜYÜK İLGİ İLE KARŞILAŞIYOR

Samsun Büyükşehir'in bağımsız adayı Erhan Usta gittiği yerlerde büyük ilgi ile karşılaşıyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına bağımsız aday olan Erhan Usta, anketlerde zirveye oynarken, seçim çalışması için gittiği yerlerde ise Samsunlu vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaşıyor.

26 Şubat 2019 Salı 16:38 SİYASET

Samsun Millletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Terme İlçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.


Seçim çalışmaları kapsamında, Samsun'un Terme İlçesi'nde vatandaşlarla biraraya gelen Usta, esnaf ve vatandaşların sıkıntılarını dinleyip destek istedi.

Esnaf ziyaretlerinin ardından Terme İlçesine bağlı mahalleleri ziyaret eden Usta, Kozluk, Sakarlı ve Evci mahallelerini ziyaret etti. Alkış ve meşalelerle karşılanan Usta, Termelilerin yoğun sevgisiyle karşılaştıUsta, mahallelilere seslenerek destek istedi.
Terme ilçesine bağlı Evci mahallesinde konuşan Erhan Usta,"Bize soruyorlar, sen bağımsızsın, meclis üyen olmayacak. Ne yapabilirsin tek başına?
Samsun'a ne kazandırabilirsin? Ben Samsun'a doğruluğu, adil yönetimi kazandıracağım bu söylediğim de Samsunlunun duyduğu en büyük vaattir. Ben seçildiğim taktirde bütün Büyükşehir Belediye Meclis toplantılarını halka açık bir şekilde yapacağım. Gelme imkanı olmayan vatandaşlarımıza canlı yayın aracılığı ile ulaştıracağım. Gizli kapaklı hiçbir şey olmayacak, herşey şeffaf olacak. Dolayısıyla Belediye Baskanı olarak benim orda vatandaşın iyiliğine ve faydasına yapılacak olan bir şeye ordaki meclis üyesi olan kişi karşı çıkamayamadan onaylayacak, onlar da seçimle geliyor. Ben Samsun'un yararına iyi bir şey yapacağım,o meclis üyesi Samsunlunun gözü önünde buna karşı çıkacak, bu mümkün değil" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir, Samsunspor'un efsane isimleri ile halı saha maçı yaptı

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir, Samsunspor'un efsane isimleri ile halı saha maçı yaptı