16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN CANİK'TE AK PARTİ VE MHP'LİLER BİR ARAYA GELDİ RABİA VE BOZKURT SELAMI VERDİ

Samsun Canik'te AK Parti ve MHP'liler bir araya geldi Rabia ve Bozkurt selamı verdi

Samsun'un Canik ilçesinde Cumhur İttifakının Canik Belediye Başkan adayı olan İbrahim Sandıkçı, MHP Canik İlçe Başkanlığını ziyaret etti, bir araya gelen AK Parti ve MHP'liler Rabia ve Bozkurt selamı verdi.

24 Ocak 2019 Perşembe 19:16 SİYASET

Samsun'da AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, ziyaret ettiği MHP Canik İlçe Başkanlığında "'Hep birlikte Canik'i daha ileriye taşıyacağız'' dedi.


Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, AK Parti İlçe Başkanı Ercan Eler ile birlikte, MHP Canik İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. MHP İlçe Başkanı Ahmet Aydın ile bir süre sohbet ederek, birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, AK Parti İlçe Başkanı Ercan Eler ve teşkilat üyeleri ile birlikte MHP Canik İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, ''Cumhur İttifakı çerçevesinde liderlerimizin milletimizin bekası için gösterdikleri duruş bizim açımızdan çok önemlidir. Bu bir seçim ittifakı değildir. MHP'nin vereceği destek ile Canik'te seçimi kazanarak, hizmet yolculuğumuza devam edeceğiz. Hep birlikte Canik'i daha ileriye taşıyacağız. MHP İlçe Başkanımız Ahmet Aydın ve MHP'li kardeşlerimize samimiyetlerinden dolayı teşekkür ediyorum'' dedi.

MHP İlçe Başkanı Ahmet Aydın ise Cumhur İttifakı'nın gerektiği şekilde seçim çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek, İbrahim Sandıkçı'nın yanında olduklarını ifade etti.

Ziyaretin ardından her iki parti üyeleri birlikte fotoğraf çekindi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı görevine Oktay Avcılar atandı

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı görevine Oktay Avcılar atandı