25 Mayıs 2020 Pazartesi

SAMSUN CHP, MUHARREM İNCE SEÇİM BÜROSU AÇILIŞINI YAPTI

Samsun CHP, Muharrem İnce Seçim Bürosu açılışını yaptı

Samsun'da CHP İl Başkanlığı, İstiklal caddesinde- Çiftlik Muharrem İnce Seçim İrtibat Bürosunun açılışını gerçekleştirirken, Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, "Samsun da 19 Mayıs'ta başlayan coşku dalga dalga tüm yurda dağılıyor" dedi.

05 Haziran 2018 Salı 17:24 SİYASET

CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, Çiftlik caddesinde Muharrem İnce Seçim İrtibat Bürosu açılışında yaptığı konuşmada, "Huzurlu bir Türkiye için hep birlikte çalışarak 25 Haziran da mutlu bir sabaha uyanacağız" dedi.


CHP Samsun İl Başkanlığı tarafından Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce seçim irtibat bürosu İl Başkanı Dr. Mehmet Kundak, Milletvekili adayları, İlçe başkanları, İl ve İlçe yöneticileri, Kadın ve Gençlik Kolları Yöneticileri, partililer ve vatandaşların katılımı ile Çiftlik Caddesinde açıldı.Muharrem İnce Seçim İrtibat Bürosu açılışında konuşma yapan CHP Samsun İl Başkanı Dr.Mehmet Kundak'' Sevgili Samsunlular Değerli Cumhuriyet Halk Partililer hoş geldiniz. İlkadım'ın atıldığı Samsun da 19 Mayıs'ta başlayan coşku dalga dalga tüm yurda dağılıyor.Hak, Hukuk, Adalet diyerek Sayın Genel Başkan'ın başlattığı büyük yürüyüş devam ediyor. Bu yolda Özgür bir Türkiye için,bağımsız yargı için ,üreten ve ürettiğini hakça paylaşan bir Türkiye İçin; Parlamenter demokrasi için,huzurlu bir Türkiye için hep birlikte çalışarak 25 Haziran da mutlu bir sabaha uyanacağız. Artık insanların gözlerinde umut görüyoruz, şikayetler artık yüksek sesle dillendiriliyor genci yaşlısı artık tamam diyor. Önümüzdeki 20 günde tüm örgütlerimiz, üyelerimiz ve milletvekili adaylarımızla yapacağımız çalışmalarla bizler de 24 haziranda hep bir ağızdan tamam diyeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize İl Örgütüm adına saygı ve sevgilerimi sunuyor iyi akşamlar diliyorum'' dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Ziya KUL

06 Haziran 2018 Çarşamba 08:23

birilerinin fişlediği, ayrıştırdığı, kutuplaştırdığı yetmiyor mu ki böyle haberler yapıyorsunuz?alnınız secdeye değdiği vakit bu yorumum aklınıza gelsin ve Allah'ın mahkemesine kendinizi hazırlayın...

Ziya KUL

06 Haziran 2018 Çarşamba 08:15

gülmek için samsunkenthaber.com.tr'den izin mi alacaklardı, siz yandaşlar uyduruk haber yapmak için emir almaya devam edin...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da parkta Cemalettin Seren'i öldüren katil Gökhan Efe'ye 27 yıl hapis cezası verildi

Samsun'da parkta Cemalettin Seren'i öldüren katil Gökhan Efe'ye 27 yıl hapis cezası verildi