30 Kasım 2021 Salı

SAMSUN CHP'DE ÇALINDIĞI İDDİA EDİLEN KOLTUKLAR OKULLARA BAĞIŞLANMIŞ

Samsun CHP'de çalındığı iddia edilen koltuklar okullara bağışlanmış

Samsun'da CHP'lilerin İl Başkanlığı binasında çalındığını iddia ettiği koltukların, okullara bağışlandığı söz konusu koltukların ise yerine yenilerinin sipariş edildiği öğrenildi.

11 Ekim 2020 Pazar 17:27 SİYASET

Samsun'da CHP eski İl Başkanı Dinçer Soylu'nun İl Başkanlığı binasında bulunan konferans ve eğitim salonunun kaldırıldığı iddiası üzerine başlayan koltuklar çalındı tartışmasında, kayıp olduğu gündeme gelen söz konusu koltukların parti tarafından okullara bağışlandığı öğrenildi.


CHP Samsun eski İl Başkanı Dinçer Soylu'nun sitemi ile CHP'liler arasında başlayan konferans ve eğitim salonu tartışmasında, il başkanlığında bulunan koltukların kayıp olduğu ve çalındığı iddiaları bazı partililer tarafından ortaya atıldı. 

Samsun CHP'de sosyal medyada partililer arasında gündeme gelen iddialara ilişkin yaptığımız araştırmada CHP Samsun İl Başkanlığı binasında bulunan ve çalındığı ileri sürülen konferans salonunda ki koltukların eğitime destek amaçlı bazı okullara bağışlandığı, konferans salonunda şuan tadilat yapıldığı ve okullara bağışlanan koltukların yerine ise yenilerinin sipariş edildiği öğrenildi.  

CHP Samsun İl Başkanlığı binasında bulunan konferans ve eğitim salonunun kapatılmasının söz konusu olmadığı burada süren tadilat çalışmalarının tamamlanması sonrası salonun yeniden partililerin hizmetine sunulacağı bilgisi alınırken, CHP Samsun İl Başkanlığının, sosyal medyada koltukların çalındığı ve kaset iddialarını ortaya atan iki partiliyi ise disiplin kuruluna sevk ettiği kaydedildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 500 ihtiyaç sahibi aileye temel ihtiyaç destek kartları dağıtıldı

Samsun'da 500 ihtiyaç sahibi aileye temel ihtiyaç destek kartları dağıtıldı