27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN CHP'DE İHRACI İSTENEN ESKİ İL BAŞKANI AKCAGÖZ: EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ

Samsun CHP'de ihracı istenen eski il başkanı Akcagöz: Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz

Samsun CHP'de ihraç istemi ile disipline verilen eski il başkanı Tufan Akcagöz, karara "Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz" diyerek tepki gösterdi.

17 Ağustos 2018 Cuma 12:37 SİYASET

Samsun CHP'de kurultay için imza veren eski il başkanı Tufan Akcagöz ve 6 partili ihraç istemi ile disipline verildi. CHP'nin Samsun eski İl Başkanı Akcagöz, karara tepki gösterdi.


Samsun'da CHP'nin eski il başkanı olan Tufan Akcagöz, kurultay çağrısı yapıp imza verdiği ve Muharrem İnce'yi desteklediği gerekçesi ile ihraç istemi ile disipline verilmesi kararını, "Herkes bilsin ki biz partimize imza ile değil, gönül bağı ile bağlıyız" açıklaması yaptı.

CHP Samsun eski İl Başkanı Tufan Akcagöz, ihraç istemi ile disipline verilmesini eleştirerek, "3 yıllık il Başkanlığım döneminde, AKP ile mücadeleyle gündeme geldim. Şimdi ise AKP’lilere kendimizi güldürecek bir ihraç süreci ile gündeme geliyoruz, partim ve ülkem adına ne kadar üzgün olduğumu anlatamam. Dünden bu yana, Türkiye’nin dört bir tarafından arayan soran, yalnız olmadığımızı hatırlatan tüm yurtsever dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Herkes bilsin ki biz partimize imza ile değil, gönül bağı ile bağlıyız. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da nehir kenarında cesedi bulunan gencin kimliği belli oldu

Samsun Bafra'da nehir kenarında cesedi bulunan gencin kimliği belli oldu