04 Ağustos 2021 Çarşamba

SAMSUN CHP'DE ŞOK KASET İDDİASI!

Samsun CHP'de şok kaset iddiası!

Samsun CHP'de il yöneticisinden şok kaset iddiası ortaya atıldı. Samsun'da CHP İl Başkan Yardımcısından partilileri sarsan şok kaset iddiası gündeme getirildi.

11 Ekim 2020 Pazar 15:43 SİYASET

Samsun'da Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan Yardımcısı sosyal medya sayfasında yaptığı kaset iddiası paylaşımı ile partilileri şoke etti.


CHP Samsun İl Yönetiminde görev yapan Mustafa Kol, sosyal medya sayfasından yaptığı kaset iddiası ile dikkatleri çekti.  CHP Samsun İl Başkan Yardımcısı olan Mustafa Kol, gündeme getirdiği şok iddia ile ilgili, "Üstü kapatılmak istenen görüntü kasetini sizlere seyrettireceğim bekleyin. İlçe Başkanıyla beraber seyredip bir kopyasını da onunla paylaştığım kaset" açıklaması yaptı.Bu paylaşım Samsun'da CHP'lileri şaşkına uğratırken, CHP İl Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Kol daha sonra yaptığı açıklamalarda ise şunları dile getirdi.
"Ben parti yönetimine girerken kimseye hırsızlıklara susarım sözü vermedim. Verenler belli. Hayır Çarşısının soygun görüntüleri mahalle temsilcisi tarafından bana iletildiği halde kapatmak için bize tavır aldılar. Görüntüler elimde yayınlayacağım.  Fakat ben hırsızlara hırsız dediğim için başkan yardımcılığından bir basiretsiz tarafından alındım" 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun MHP İl Başkanlığı kongre yaptı, İl Başkanlığına  Abdullah Karapıçak seçildi

Samsun MHP İl Başkanlığı kongre yaptı, İl Başkanlığına Abdullah Karapıçak seçildi