18 Ekim 2019 Cuma

SAMSUN CHP'DEN AÇIKLAMA: NECATTİN DEMİRTAŞ MHP'LİLER ÜÇ KAĞITÇIDIR DEMİYOR, MHP'Lİ ÜÇ KAĞITÇI DİYOR

Samsun CHP'den açıklama: Necattin Demirtaş MHP'liler üç kağıtçıdır demiyor, MHP'li üç kağıtçı diyor

Samsun'da CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, Necattin Demirtaş ile ilgili açıklamasında "O video kasıtlı olarak bu şekilde yayınlandı. O videoda Necattin Demirtaş MHP'liler üç kağıtçıdır demiyor. MHP'li üç kağıtçı diyor" dedi.

21 Şubat 2019 Perşembe 19:31 SİYASET

Samsun'da CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, MHP'lilere üç kağıtçı dediği gündeme gelen İYi Parti adayı Necattin Demirtaş'a kefil olduklarını açıkladı.


Samsun'da CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, MHP'lilere üç kağıtçı dediği iddia edilen Necattin Demirtaş ile ilgili açıklama yaptı.

İYİ Parti ve Millet İttifakı adayı Necattin Demirtaş'ın partilerine yaptığı ziyarette çekilen video kaydının sadece 9 saniyelik kısmının sosyal medyada yayınlandığını söyleyen Fatih Türkel, "O video kasıtlı olarak bu şekilde yayınlandı. O videoda Necattin Demirtaş MHP'liler üç kağıtçıdır demiyor. MHP'li üç kağıtçı diyor. Videonun tamamını bir kez daha izleyin" dedi.CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, Demirtaş'ın o sözü MHP'lilere söylemediğini açıklayarak, konunun çarpıtıldığını açıkladı. Demirtaş'ın ülkücü olduğunu memuriyet döneminde de CHP'li bir çalışanın kendisine çalışmadığı yönünde bir MHP'li tarafından şikayet edildiğini anlattığını kaydeden CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, o sözün Demirtaş'ın memuriyet döneminde CHP'li çalışanı şikayet eden MHP'li çalışan için kullanıldığını belirtti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu açıkladı! Recep Tayyip Erdoğan Samsun'a geliyor

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu açıkladı! Recep Tayyip Erdoğan Samsun'a geliyor