17 Eylül 2021 Cuma

SAMSUN GİBİ KIRMIZI KATEGORİDEKİ TÜM ŞEHİRLERE CUMARTESİ YASAĞI YENİDEN GELDİ

Samsun gibi kırmızı kategorideki tüm şehirlere Cumartesi yasağı yeniden geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada Samsun'un da aralarında bulunduğu kırmızı kategoride ki tüm şehirlerde, Cumartesi günleri yeniden sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanacağını söyledi.

29 Mart 2021 Pazartesi 20:28 SİYASET

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısının ardından Türkiye genelinde uygulanacak yeni KoronaVirüs kısıtlamalarını açıkladı.


Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada daha önce bazı şehirlerde kaldırılan Cumartesi günü sokağa çıkma yasağı uygulamasının vaka sayılarında yaşanan artış nedeniyle yeniden uygulanacağını söyledi. Samsun'un da aralarında bulunduğu kırmızı kategorideki tüm illerde daha önce kaldırılan Cumartesi yasağının tekrar uygulanacağını belirten Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan ayında ise ülke genelinde hafta sonları sokağa çıkma yasaklarının olacağını ifade etti.

Erdoğan, kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamada Ramazan ayında ayrıca toplu iftar ve sahur yapılmayacağını, renk ayrımı olmaksızın tüm illerde lokanta ve kafe gibi mekanların yüzde 50 kapasite ile çalışacaklarını belirtti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım SamsunKentTV'de Spor 55 canlı yayınında flaş açıklamalar yaptı

Yüksel Yıldırım SamsunKentTV'de Spor 55 canlı yayınında flaş açıklamalar yaptı