22 Eylül 2020 Salı

SAMSUN KAVAK'TA AK PARTİLİ BAŞKAN RABİA, MHP ADAY ADAYI İSE BOZKURT SELAMI VERDİ

Samsun Kavak'ta AK Partili Başkan Rabia, MHP aday adayı ise Bozkurt selamı verdi

Samsun'un Kavak ilçesinde bir araya gelen AK Parti'li Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ve MHP Kavak Belediye Başkan aday adayı Çetin Örsel birlikte rabia ve bozkurt selamı vererek Cumhur İttifakı mesajı verdi.

21 Ocak 2019 Pazartesi 16:08 SİYASET

Samsun'un Kavak ilçesinde yan yana gelen AK Partili Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu rabia, MHP Kavak Belediye Başkan aday adayı Çetin Örsel ise bozkurt selamı verdi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından adaylığı açıklanan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, haftanın ilk iş gününde personeli tarafından çiçeklerle karşılandı. 

Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu, belediye önünde düzenlenen karşılama programına katılarak kendisini kutlayan MHP aday adayı Çetin Örsel’i yanına çağırarak kucakladı. İkili daha sonra birlikte Rabia ve Bozkurt selamı verdi.

Kavak Belediye binası önünde kendisini karşılayan personeline hitap eden Başkan Sarıcaoğlu, tüm çalışanlarından işlerinde daha dikkatli ve titiz olmalarını isteyerek “ Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da işinizi doğru, özenerek ve vatandaş memnuniyetini esas alarak yapın” dedi. Kavak’ta her kesimin oyuna talip olduklarının altını çizen Sarıcaoğlu, konuşmasına şu şekilde devam etti;“Cumhur ittifakı kapsamında liderlerimizin almış oldukları karara her zaman olduğu gibi bundan sonrada saygı duyacak çalışmalarımızı bu yönde yapacağız. Kavak’ta bu zamana kadar her kesimi kucakladık. Bundan sonra daha fazla insana hizmet için gecemizi gündüzümüze katacağız. Hizmette asla şu veya bu parti ayrımı yapmadan sahalarda olacağız. Liderimizin bize göstermiş olduğu teveccühe her zaman layık olmaya çalışacağız. “

VATAN MİLLET SEVDALISI KARDEŞİMİZ

Bu arada Başkan Sarıcaoğlu, kendisini karşılayan personeli arasında bulunan ve kendisini kutlayan Milliyetçi Hareket Partisi MHP’den aday adayı Çetin Örsel’i çağırarak kucakladı. Sarıcaoğlu, Örsel’i işaret ederek  “İşte vatan ve Millet sevdalısı genç kardeşimiz” ifadelerinde bulunarak şöyle dedi “Çetin kardeşimiz ile aday adaylığı sürecinde de her zaman görüştük ve birbirimize destek sözü verdik. Çetin kardeşimiz ile gece demeden gündüz demeden sahalarda olacağız. Partisini bırakmayan liderinin sözünden dışarı çıkmayan İşte Adam gibi adam”

Başkan Sarıcaoğlu kendisine personel tarafından takdim edilen çiçeği alarak tüm personele teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da seçim öncesi intikam alacağız, savaşacağız sloganları tedirginlik yarattı

Samsun'da seçim öncesi intikam alacağız, savaşacağız sloganları tedirginlik yarattı