27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN MHP, BÜYÜKŞEHİR İÇİN DEVLET BAHÇELİ'DEN ERHAN USTA'YI İSTEYECEK Mİ

Samsun MHP, Büyükşehir için Devlet Bahçeli'den Erhan Usta'yı isteyecek mi

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'in Antalya'da düzenlenen il ve belediye başkanları toplantısında MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı için Erhan Usta'nın ismini söylemesi bekleniyor.

24 Kasım 2018 Cumartesi 14:21 SİYASET

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Asarcık Belediye Başkanı ve adayı Şerif Kılaguz ve partililerle birlikte Antalya'ya giderek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin katılımı ile düzenlenen il başkanları ve belediye başkanları toplantısına katıldı.


Samsunlular MHP'nin Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olarak Erhan Usta'yı görmek istiyor. Bu konuda Samsun kamuoyunda ciddi beklenti oluşurken, MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'in Antalya'da düzenlenen il başkanları ve belediye başkanları toplantısında söz konusu talebi MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye iletmesi bekleniyor. 

Mart 2019 yerel seçimleri için Samsun'da tüm belediyelere talip olduklarını ve kamuoyunun desteğini alacak adaylarla seçime gireceklerini defalarca açıklayan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Antalya'da düzenlenen toplantıda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye Samsun Büyükşehir adaylığı için Erhan Usta'yı Samsun halkının istediğini söylemesi bekleniyor. Devlet Bahçeli'nin Erhan Usta'nın adaylığına yeşil ışık yakması halinde MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'in seçimde tarih yazabileceği kulislerde konuşuluyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Recep Tayyip Erdoğan açıkladı! AK Parti'nin Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir

Recep Tayyip Erdoğan açıkladı! AK Parti'nin Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir