24 Eylül 2020 Perşembe

SAMSUN MHP İL BAŞKANLIĞINDA EDİS GÖREVDEN ALINDI YERİNE ABDULLAH KARAPIÇAK ATANDI

Samsun MHP İl Başkanlığında Edis görevden alındı yerine Abdullah Karapıçak atandı

MHP Samsun İl Başkanlığına flaş bir karar ile Abdullah Karapıçak atandı. Samsun MHP İl Başkanlığına bir süre önce atanan Hüseyin Edis görevden alındı, yerine ise Abdullah Karapıçak atandı.

12 Ocak 2019 Cumartesi 14:58 SİYASET

MHP Samsun İl Başkanlığı görevine bir süre önce atandığı açıklanan eski milletvekili Hüseyin Edis görevden alındı, yerine ise Abdullah Karapıçak atandı.


MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'in bir süre önce görevden alınması sonrası yerine eski milletvekili Hüseyin Edis atanmıştı. Ancak MHP Genel Merkezi sürpriz bir değişikliğe giderek Hüseyin Edis'i de görevden alarak yerine eski il başkanlarından olan Abdullah Karapıçak'ı görevlendirdi. 

Öte yandan MHP Samsun İl Başkanlığı görevinden alınan Hüseyin Edis sosyal medya sayfasından görevden alınma nedeninin geçirdiği bir rahatsızlık nedeni ile olduğunu açıklayarak, şunları dile getirdi.
"Değerli dostlarım geçirdiğim rahatsızlığın tedavi süreci uzun zaman alacağından Genel Başkanımızın teveccühü ile atanmış olduğum Samsun MHP İl Başkanlığı görevini devretmiş bulunmaktayım bu süreçte gerek telefon ile gerekse sosyal medyadan desteğini esirgemeyen siz değerli dostlarıma şükranlarımı sunarım Allah a emanet olun"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Ladik ilçesinde yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı

Samsun Ladik ilçesinde yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı