14 Aralık 2019 Cumartesi

SAMSUN MHP'DEN FLAŞ AÇIKLAMA: SAMSUN BİZİ BEKLİYOR GÜÇLÜ ADAYLARLA GELİYORUZ

Samsun MHP'den flaş açıklama: Samsun bizi bekliyor güçlü adaylarla geliyoruz

MHP Samsun Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç, yerel seçim süreci ile ilgili yaptığı flaş açıklamada, partileri üzerinden fitne ve dedikodu üretenlere sert tepki gösterdi.

04 Aralık 2018 Salı 13:52 SİYASET

MHP Samsun Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç, 31 Mart yerel seçimleri için Samsun'da tüm belediye başkanlıklarına talip olduklarını açıklayarak, "Samsun bizi bekliyor. Güçlü adaylarla geliyoruz" dedi.


MHP üzerinden fitne, dedikodu üretenlere de sert çıkan Ersu Malkoç, yaptığı açıklamada " Teşkilatlarımız tüm aday adaylarına kapılarını sonuna kadar açmış her birini bir birinden daha değerli kabul edip aday adaylarının kendini bölgelerinde rahat ifade edebilmesi için üstün vazife şuuru içinde hareket etmektedir. Lakin her fırsatta tezvirat-fitne ve dedikodu üretmekten yorulmayan malum çevreler ve yanıcıları nı da takip ettiğimizi bilmelerini isteriz. Milliyetçi Hareket Partisi Samsun teşkilatları olarak gündemi iyi takip ediyor, İl Başkanımızın öncülüğünde önümüzdeki yerel seçimlere son sürat hazırlık yapıyoruz. Gerek İlçe teşkilatlarımızın özverisi gerek adaylık başvurularındaki teveccüh göstermektedir ki Milliyetçi Hareket Cumhur İttifakı hukuku  çerçevesinde tarihi bir başarı almaya yakındır.  Fitne ve dedikodu üretenler teşkilatlarımız ve milletimizin önüne çıkmaya hazırlanan adaylarımızı hiçbir suretle etkileyemeyeceklerini hala ya anlamış değillerdir veyahut bu hastalıklı yapı bunlarda meslek haline bürünmüştür. Özetle teşkilatlarımız her bölgede Samsun'da aktif olarak çalışmakta hiçbir dedikodu ya aldırış etmeden başarıya kilitlenmiştir. Zafer ancak inananlarındır, biz inanıyoruz Samsun bizi bekliyor bunu da görüyoruz." 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ersan Aksu: İlkadım Belediyesini 31 Mart seçiminde rekor oyla kazanacağız

Ersan Aksu: İlkadım Belediyesini 31 Mart seçiminde rekor oyla kazanacağız