24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI YUSUF ZİYA YILMAZ: YEPYENİ BİR TÜRKİYE BİZİ BEKLİYOR

Samsun Milletvekili aday adayı Yusuf Ziya Yılmaz: Yepyeni bir Türkiye bizi bekliyor

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Yusuf Ziya Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği ilçelerde AK Parti Teşkilatları ve vatandaşlarla bir araya geliyor.

12 Mayıs 2018 Cumartesi 15:03 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçimlerinin önemli olduğunu belirterek, "Yepyeni bir Türkiye bizi bekliyor. Bunun için seçimlere çok iyi hazırlanmamız ve koşturmamız gerekli" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı ve  AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, seçim çalışmalarını ilçe ziyaretleriyle sürdürüyor.

Çarşamba AK Parti İlçe Başkanı Halit Doğan ve yönetim kuruluyla ilçe başkanlığında bir araya gelen Yusuf Ziya Yılmaz, ardından ilçe kaymakamı Mustafa Güney’i makamında ziyaret etti. Çarşamba ziyaretinin ardından Terme ilçesine giden Yılmaz, burada AK Parti ilçe Başkanı Ali Kılıç ve partililerle buluştu. Ardından Terme Kaymakamı Emin Alıcı, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’u da makamında ziyaret etti.

Programlarında açıklama yapan Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, birlik ve beraberlik mesajı verdi, 24 Haziran seçimlerinin öneminden bahsetti.BU ŞEHİR EVLADIM GİBİ OLDU 
Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde yürütülen çalışmalara değinen Yılmaz, “Büyükşehir yasasının çıkmasının ardından 17 ilçemizden sorumlu olduk. 2014 yılından bu yana Samsunumuzun 17 ilçesi ile birlikte iyi bir hizmet performansı ortaya koyduğumuza inanıyorum. Farkında olmadığımız hiçbir şey yok. Halkımız rahat olsun. Bu şehir evladım gibi oldu. Bir babanın çocuklarının ihtiyacının ne olduğunu bildiği gibi bende bu şehrin ve milletimizin ihtiyaçlarının ne olduğunu iyi biliyorum.” dedi.TÜRKİYE İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
24 Haziran’dan sonra Cumhurbaşkanlığı sisteminin tam anlamıyla yürürlüğe gireceğini anımsatan Yılmaz, “Yepyeni bir Türkiye bizi bekliyor. Bunun için seçimlere çok iyi hazırlanmamız ve koşturmamız gerekli.  Bismillah deyip sokağa çıkarak ne yapacağını bilen en iyi ekip olmalıyız. Gerekirse uyku uyumayacağız. Ülkemiz için koşuşturacağız. Çok çalışırsak inanın karşılığını alırız. Tek derdimiz ülkemiz. Bizler faniyiz ama ülkemiz ebediyen baki kalacak. Çocuklarımıza daha iyi bir gelecek bırakmak zorundayız. Aramızda ufak tefek sorunlar bile varsa tüm bunları bir kenara bırakıp birlik ve beraberlik içinde ülkemiz için çalışmalıyız.” diye konuştu.

Ziyaretler sırasında Yılmaz, teşkilatla çeşitli konularda da istişarelerde bulunuldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valiliği gün gün 19 Mayıs etkinlik programını açıkladı

Samsun Valiliği gün gün 19 Mayıs etkinlik programını açıkladı