18 Eylül 2019 Çarşamba

SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ AÇIKLADI: MİLLET İTTİFAKINDAN ÜLKEYE HAYIR GELMEZ

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş açıkladı: Millet İttifakından ülkeye hayır gelmez

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Millet İttifakının terör örgütünün güdümünde olduğunu söyleyerek. "O ittifaktan ülkeye hayır gelmez" dedi.

02 Şubat 2019 Cumartesi 18:18 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Derebahçe Sosyal Tesislerinde AK Parti ve MHP'lilerin katıldığı toplantıda yaptığı konuşmada, Millet İttifakını eleştirdi.


Fuat Köktaş, 31 Mart yerel seçimleri ile ilgili yaptığı açıklamada Millet İttifakı için şunları dile getirdi.
"Bir tarafta 31 mart seçimlerini beka meselesi olarak gören Cumhur İttifakı, bir tarafta ise bölücü terör örgütün güdümünde olan bir partinin desteğini alan, birliktelik yapan bir ittifak var. Bugün bu yapılan kirli ittifakları milletimiz çok iyi biliyor. O ittifakın ülkeye hayrının gelmeyeceğini de açık açık görüyor. Hepimiz aynı gemide yol alıyoruz. Bugüne kadar ne yaptıysak milletimizin desteği ile yaptık, bundan sonda da inşallah milletimizin desteği ile yapmaya devam edeceğiz. Her zaman dile getiriyoruz; Cumhur ittifakı, millet aklı. Burada kurulan güçlü bir ittifak var. MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli ve Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın kurmuş olduğu güçlü bir birliktelik var. Bu birlikteliği bizler, hep birlikte el ele, omuz omuza yukarı taşıyarak başarıya ulaşmasını sağlayacağız. Bu ittifak ülkemizin, milletimizin beka meselesidir. Sadece 31 Mart'a kadar değil, ilelebet istikrarımız ve istikbalimiz için sürdüreceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir

04 Şubat 2019 Pazartesi 08:48

kendi kendine konuş dur seni kim ciddiye alıyor ki....

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu kadınlar ilik nakli bekleyen Öykü Arin Yazıcı için kök hücre bağışı yaptı

Samsunlu kadınlar ilik nakli bekleyen Öykü Arin Yazıcı için kök hücre bağışı yaptı