20 Ocak 2021 Çarşamba

SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ, BABALAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Babalar Gününü kutladı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 21 Haziran Babalar Günü nedeniyle yayımladığı kutlama mesajında, "Maddi ve manevi bütün imkanlarını çocuklarına seferber eden fedakar babalarımızın günleri kutlu olsun" dedi.

20 Haziran 2020 Cumartesi 16:51 SİYASET
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 21 Haziran Babalar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Babalar Günü  mesajında şu sözlere yer verdi: "Güçlü aile yapısının korunmasında, genç nesillerin güvenle yetişmesinde ve sağlıklı bir toplum olarak geleceğe emin adımlarla ilerlenmesinde babalar önemli sorumluluklar üstlenmektedir.
Maddi ve manevi bütün imkanlarını çocuklarına seferber ederek tecrübesiyle onların hayatında daima yol gösterici ve rol-model olan, iyi ve kötü günlerinde evlatlarının yanında olan babalar, tıpkı anneler gibi karşılıksız sevginin ve fedakarlığın timsalidir. Hayatın tüm yükünü fedakârca omuzlanan, hayatımıza güç ve anlam katan, bizlere verdikleri sınırsız sevgi, destek ve güven nedeniyle babalarımıza şükran borçluyuz. Dolayısıyla anne ve babaların evlâtları üzerindeki hakları çoktur. Babalarımızı ve tüm büyüklerimizi bir gün değil her gün hatırlamalı, iyi günlerinde olduğumuz gibi kötü günlerinde de yanlarında olmayı ihmal etmemeliyiz. Bu duygu ve düşünceler içinde tecrübeleri ve fedakarlıklarıyla zorlu hayat yolculuğunda bizlere ışık tutan, evlatlarının arkasında dağ gibi yükselen başta aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin değerli babaları olmak üzere, ülkemizin ve milletimizin güvenliği için büyük bir fedakarlık ve kahramanlıkla görevlerini ifa eden güvenlik görevlilerimiz ve onların babaları olmak üzere tüm babaların Babalar Günü'nü en içten duygularımla kutluyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un yeni Valisi Zülkif Dağlı, halka inerek vatandaşlarla görüştü

Samsun'un yeni Valisi Zülkif Dağlı, halka inerek vatandaşlarla görüştü