19 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ DOLMUŞ ŞOFÖRLÜĞÜ YAPTI YOLCULARLA SEÇİM SOHBETİ ETTİ

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş dolmuş şoförlüğü yaptı yolcularla seçim sohbeti etti

AK Parti Samsun Milletvekili ve adayı Fuat Köktaş, 1'inci hat dolmuş güzergahında dolmuş şoförlüğü yaparak, yolcularla 24 Haziran seçimleri ile ilgili sohbet etti.

18 Haziran 2018 Pazartesi 14:22 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 24 Haziran seçimleri ile ilgili farklı bir çalışmaya imza attı. Fuat Köktaş, Samsun'da 1'inci hat dolmuş güzergahı üzerinde şoförlük yaparak vatandaşlarla seçim üzerine analizlerde bulundu.


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, ziyaret ettiği 1'inci hat dolmuş şoförleriyle sohbet ettikten sonra direksiyon başına geçerek dolmuş şoförlüğü yaptı.24 Haziran seçimleri ile ilgili farklı bir çalışmaya imza atan Fuat Köktaş, şoförlüğünü yaptığı 1'inci hat dolmuşuna binen vatandaşlarla seçim üzerine değerlendirmelerde bulundu. Bindikleri 1'inci hat dolmuşunda, direksiyon başında milletvekili Fuat Köktaş'ı gören vatandaşlar bu duruma hayli şaşırdı. Vatandaşlar dolmuş şoförlüğü yapan Fuat Köktaş'a seçim ile ilgili sorular sordu. Milletvekili Fuat Köktaş, dolmuş aracına binen vatandaşların açık fikirlilikle dile getirdiği sorunları, istekleri ve tebrikleri en samimi haliyle ve içtenliğiyle cevapladı.

İşte Fuat Köktaş'ın dolmuş şoförlüğü yaptığı o anlara ait görüntüler

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Karadeniz bölgesindeki oteller Ramazan Bayramında umduğunu bulamadı

Karadeniz bölgesindeki oteller Ramazan Bayramında umduğunu bulamadı