26 Mayıs 2020 Salı

SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ: TERÖRİSTLERİN LEŞLERİNİ SERDİKÇE SES CHP'DEN GELİYOR

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Teröristlerin leşlerini serdikçe ses CHP'den geliyor

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Tekkeköy ilçesinde yaptığı konuşmada, "Teröristlerin inlerine girdikçe. Teröristlerin leşlerini serdikçe ses CHP'den geliyor" dedi.

15 Mart 2019 Cuma 14:42 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Tekkeköy ilçesinde Cumhur İttifakı adayı Hasan Togar ile birlikte Büyüklü mahallesine giderek vatandaşlarla bir araya geldi.


Fuat Köktaş, Tekkeköy ilçesine bağlı Büyüklü mahallesinde vatandaşlara yaptığı konuşmada, HDP ve Millet İttifakını sert sözlerle eleştirdi. "Teröristlerin inlerine girdikçe, onların leşlerini serdikçe, onlara vurdukça ses CHP’den geliyor” diyen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Tekkeköy ilçesinde şunları dile getirdi.
"Bizim kalplerimiz bir, gönlümüz bir yolumuz ve yolculuğumuz bir. Ama diğer tarafa bakıyorum ve acı tabloyu siz dahil hep beraber görüyoruz. Biz kırk yıldır bu ülkenin polisini katleden, askerini şehit eden, öğretmenini doktorunu dağa kaçıran, hizmet yapan iş makineleri yıkan yakan parçalayan teröristlerin inlerine girdikçe, onların leşlerini serdikçe, onlara vurdukça ses CHP’den geliyor. Ses İsrail’den geliyor, Pensilvanya’dan geliyor. Ses Londra’dan geliyor. Ne oluyor size. Biz ülkemizi savunuyoruz. Biz Beka mücadelesi veriyoruz. Sizlere ne oluyor. Ama dertleri şu, Türkiye ayağa kalkmasın, Türkiye büyümesin. Türkiye üretmesin. Türkiye güçlü olmasın ki kafasına vurup, elindekileri alalım dertleri var. Büyüklü bunlara 31 Mart’ta bir ders vermeye hazır mısınız"YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tuz ve şeker artık sofralardan kalkıyor

Tuz ve şeker artık sofralardan kalkıyor