17 Ocak 2021 Pazar

SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ, VATANDAŞLARI DİNLEDİ SORUNLARINA ÇÖZÜM BULDU

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, vatandaşları dinledi sorunlarına çözüm buldu

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Tekkeköy İlçesine bağlı Başköy Mahallesi sakinleri ile bir araya geldiği toplantıda vatandaşların kendisine ilettiği sorunlara çözüm buldu.

30 Haziran 2019 Pazar 15:15 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Tekkeköy ilçesine bağlı Başköş mahallesinde vatandaşların sorun ve dertlerini dinledi.


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) genel kurul toplantıları ve komisyon çalışmalarının ardından Samsun’a gelerek vatandaşlarla buluştu.

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşların sorun ve taleplerini dinlerken vatandaşın sorunlarının çözümü için gayret gösterdiklerini dile getirdi.

Samsun'un Tekkeköy İlçesi Başköy Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş, kendisine iletilen sorunların çözümü noktasında ilgili kurumlarla görüştü.

ZİYARETLER SÜRECEK
Vatandaş buluşmalarının aralıksız sürdüğünü dile getiren Milletvekili Koktaş, "Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurul Toplantısı bitince biz de ilimizde hemşehrilerimizle bir araya gelerek sohbet ediyoruz, varsa sorunlarını ve taleplerini dinliyoruz. Soruların çözümü noktasında ilgili yerlere ileterek gerekenin yapılması için gayret gösteriyoruz. Bu anlamda Meclis’te yasama ve buradaki görevimizi ihmal etmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mustafa

30 Haziran 2019 Pazar 18:47

"İyi ki varsın Fuat Köktaş"

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım Samsunspor taraftarına yapılacak transferlerle ilgili mesaj verdi

Yüksel Yıldırım Samsunspor taraftarına yapılacak transferlerle ilgili mesaj verdi