13 Kasım 2019 Çarşamba

SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ: ZİLLET İTTİFAKI TÜRKİYE DÜŞMANLIĞI YAPANLARLA BERABER

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Zillet İttifakı Türkiye düşmanlığı yapanlarla beraber

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cumhur İttifakının karşısında yer alan Millet İttifakı için "Zillet İttifakı Türkiye düşmanlığı yapanlarla beraber" dedi.

17 Mart 2019 Pazar 16:12 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin İlkadım ilçesi Cedit mahallesinde açılışı yapılan seçim koordinasyon merkezinde konuştu.


31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Samsun'da seçim çalışmalarına hız veren Cumhur İttifakı, İlkadım ilçesi Cedit mahallesinde seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı. 

Burada açılışa gelen vatandaşlara seslenen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş,Cumhur İttifakı karşısında yer alan Millet İttifakına zillet ittifakı benzetmesi yaparak bu ittifakın Türkiye düşmanlığı yapanlarla birlikte hareket ettiğini  söyleyerek "Cumhur İttifakının karşısında PKK'ya vurdukça ‘niye vuruyorsunuz’ diye ses çıkaranlar var. Bu ülkenin toplanan vergileriyle alınmış silahlarını, bu ülkeyi savunmak için alınmış silahlarını bu milletinin üzerine ölüm kusturanlar var. Yola çıktıklarını yolda değiştirenler var. Halkımız,  31 Mart’ta sandıkta tavrını en iyi şekilde ortaya koyacak. Bu Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun olarak hareket edecek” şeklinde konuştu.Samsun'da AK Parti'nin İlkadım ilçesi Cedit  mahallesinde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına ise Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar ve İlkadım Belediyesi Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları, Cedit Mahalle Başkanı Kemal Fidan, partililer ve vatandaşlar katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Bayrampaşa'yı 2-0 yendi

Yılport Samsunspor Bayrampaşa'yı 2-0 yendi