20 Mayıs 2019 Pazartesi

SAMSUN MİLLETVEKİLİ ORHAN KIRCALI: EKONOMİK KRİZ YOK, EKONOMİK OPERASYON VAR

Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: Ekonomik kriz yok, ekonomik operasyon var

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 83'üncü ilçe Danışma Meclisi toplantısında yaptığı konuşmada, "Ekonomik kriz yok, ekonomik operasyon var" dedi.

28 Eylül 2018 Cuma 17:29 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Türkiye'de ekonomik kriz olmadığını açıklayarak, son dönemde döviz kurunda yaşanan artışın Türkiye'ye yönelik bir ekonomik bir operasyon olduğunu söyledi.


AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 83'üncü ilçe Danışma Kurulu toplantısında konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, dış güçlerin Türkiye'ye diz çöktürmeye çalıştığını açıkladı.

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti Vezirköprü İlçe Danışma Kurulu toplantısında yaptığı konuşmada "Türkiye’de ekonomik kriz yok, ekonomik operasyon var. Eski Türkiye’de olduğu gibi diz çöktürmek, bazı şeyleri kabul ettirebilmek için dış güçler tarafından gerçekleştirilmek istenen bir operasyon var." dedi.Konuşmasında Türkiye'nin son 3-4 yıl içerisinde operasyonlara maruz kaldığına dikkati çeken Milletvekili Orhan Kırcalı, dolar ve döviz kurunda yaşanan artışında bu operasyonlardan birisi olduğunu kaydederek, "Bu ifadeyi özellikle kullanıyorum. Hani diyorlar ya, Türkiye'de ekonomik kriz var. Hayır Türkiye'de ekonomik kriz yok, ekonomik operasyon var. Eski Türkiye'de olduğu gibi diz çöktürmek, bazı şeyleri kabul ettirebilmek için dış güçler tarafından gerçekleştirilmek istenen bir operasyon var. Allah'ın izniyle bu operasyonu da hep birlikte aşacağız" diye konuştu.

Yapılacak olan yerel seçimlere de değinen Orhan Kırcalı, belediye seçimlerinde 17 ilçe ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanmakta kararlı olduklarını, saha çalışmalarını da bu yönde yaptıklarını söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan çocuklara seslendi! Büyük Türkiye için daha çok çalışın

Çiğdem Karaaslan çocuklara seslendi! Büyük Türkiye için daha çok çalışın