20 Mayıs 2019 Pazartesi

SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ: BOŞ TARTIŞMALARA VAKİT YOK BİZ HİZMETLERİ KONUŞACAĞIZ

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Boş tartışmalara vakit yok biz hizmetleri konuşacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, kendisini ziyaret eden muhtarlara yaptığı açıklamada, "Ülkemizde artık projeler ve hizmetler konuşulacak. Bizim boş tartışmalara vakit ayıracak zamanımız yok" dedi.

06 Ağustos 2018 Pazartesi 20:15 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun’da ki ofisinde Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Şahin ve beraberindeki muhtarlarla bir araya geldi.


AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, kendisini ziyaret eden mahalle muhtarlarına 24 Haziran seçimlerinin ardından Türkiye'de yeni bir sayfanın açıldığını bu süreçte ise projeler ve hizmetlerin konuşulacağını söyledi.

Muhtarların değerini bilen bir iktidarın, siyasi oluşumun olduğunu vurgulayan Yusuf Ziya  Yılmaz, “Her zaman muhtarlarımız bizimle ve güzel bir ahenk içerisinde çalışıyoruz. Onlar hepimizin sesi. Kentimizin sorunlarının çözümü noktasında bu zamana kadar iyi diyaloglar içerisinde el ele çalıştık bundan sonrada çalışacağız.” diye konuştu.“ÜLKEMİZDE ARTIK PROJELER VE HİZMETLER KONUŞULACAK”

Türkiye’de artık gerileme, tökezleme, öteleme gibi konuların gündemden kalktığının altını çizen Yılmaz, açıklamasını şöyle sürdürdü; “Şuan geleceğe odaklandık. Halkımızın refah düzenin artması, ekonomik kalkınmanın sağlanması, iş aş sorunlarının çözülmesi, güvenlikte, sağlıkta, hukukta, demokrasi de her alanda lider ülke olmak için büyük uğraşlar veriliyor. Türkiye’de yeni bir sayfa açıldı. Ülkemizde artık projeler ve hizmetler konuşulacak. Bizim boş tartışmalara vakit ayıracak zamanımız yok. Halkımız bize güvendi inandı. Bunun gerekleri neyse harfiyen yapılacak.”

“100 GÜNLÜK İCRAAT PLANI İLK BAŞLANGIÇ”

Söylemden çok icraata odaklanıldığının altını çizen Yılmaz, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 100 Günlük İcraat Planı’nı açıklaması ne kadar hizmete, projelere odaklanıldığının bir göstergesidir. Kısa, orta ve uzun vadede planları, projeleri hazır olan bir iktidar görevinin başında. 100 günlük çalışma programına bakıldığında ne kadar kapsamlı çalışmaların ortaya konulacağı görülüyor. Ayrıca, bu çalışma programı içerisinde Büyükşehir Belediye Başkanlığım döneminde başlattığımız ve UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’ne alınan Kızılırmak Deltası’nın daimi listeye alınmasının yer alması bizleri de ayrıca mutlu etti. Büyük bir aşkla hazırlanan ve uygulamaya sokulan 100 günlük ve geleceğe yönelik projeler ülkemizi şaha kaldıracak.” şeklinde konuştu.

Milletvekili Yılmaz’ı Samsun’daki ofisinde ayrıca Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Gurup Başkan Vekili Nihat Soğuk, Serbest Bölge Müdür Vekili Ferhat Dalgın ve Sasbaş Genel Müdürü Ercüment Karaca’da ziyaret etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da driftçilerin yol vermediği o ambulansa bu kezde taşlı saldırı düzenlendi!

Samsun'da driftçilerin yol vermediği o ambulansa bu kezde taşlı saldırı düzenlendi!