23 Nisan 2019 Salı

SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ: MİLLETİMİZE OLAN İNANCIMIZ BİZİ GÜÇLÜ KILDI

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Milletimize olan inancımız bizi güçlü kıldı

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım ilçesinde bulunan Mecidiye Çarşısında gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde, "Milletimize olan inancımız bizi güçlü kıldı, kılmaya da devam edecek" dedi.

09 Ağustos 2018 Perşembe 13:23 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Mecidiye Çarşısına yaptığı ziyarette esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorun dinledi.


AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  Türkiye'de yeni bir güçlü dönemin başlaması için yapılan her çalışmanın arkasında millete olan büyük güven ve inancın olduğu söyledi.

Meclisin tatile girmesinin ardından seçim bölgesi Samsun'da çalışmalarını sürdüren Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  Mecidiye Çarşısı'nda esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Esnaf ve vatandaşların hal hatırını soran Yusuf Ziya Yılmaz, iş yerlerine uğrayarak çaylarını içti,  sorunlarını dinledi.

Programında açıklamalarda bulunan milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, kıskaca alınmaya çalışılan, tüm kazanımlarını geride bırakması istenen Türkiye'nin büyük bir mücadele verdiğine dikkat çekti.

'KAZANIMLARI ORTADAN KALDIRMAK İSTİYORLAR'
"Refah dolu günlerin gelmesi için herkesin el ele vermesi gerekli" diyen Yusuf Ziya Yılmaz, "Bizler büyük güçlü Türkiye hedeflerini ortaya koydukça birileri var gücüyle üzerimize geliyor.  Ekonomimizi sarsmaya çalışıyorlar, halkta soru işaretleri oluşturarak iktidarı daha doğrusu ortaya konulan hedefleri kazanımları bitirmek istiyorlar.  Biz bir olduğumuz sürece bunu kesinlikle başaramayacaklar." diye konuştu.

'BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN ÜLKEMİZİN VE MİLLETİMİZİN NEYE İHTİYACI OLDUĞUDUR'
Özellikle son 5 yıl içerisinde büyük saldırıların gerçekleştiğini hatırlatan Yılmaz,"Bizim için önemli olan ülkemizin ve milletimizin neye ihtiyacı olduğudur. Bu çizginin dışına hiç çıkmadık çıkmayacağız, önceliklerimiz belli. Siyasi, ekonomik özgürlük, güvenliğin sağlanması için halkımızın desteğiyle büyük mücadeleler verildi.  Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti kadroları bu yükü üstlendi. Çünkü halkımızın büyük güveni vardı. Allah'a şükürler olsun ki, büyük mesafeler alındı eski Türkiye kabuğunu kırdı. Şimdi tüm bu kazanımları saldırılara rağmen korumak, geleceğe taşımak  zorundayız. Bu mücadelede kazanan Türkiye olacak. Hep milletimize olan inancımız bizi güçlü kıldı, kılmaya da devam edecek." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandaş

10 Ağustos 2018 Cuma 14:00

Sahilde gezde sn vekil gör insanların anası nasıl ağlıyo yıllardır Kazanılan kanunlar bile hiçesayılarak işgal edilip bar olan bahçelerimizde açıkda içenler naralar çalgılar sazlar hatta sahilboyu binalar atıl bak işyeri üstlerine bomboş biz beddua ediyoz görevini yapmayıp canımızı yaktıranlara canları yansın diye Atakum denizevler 214 sok

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman: Samsun'da seçmen sayısının 4'de 1'i AK Partili

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman: Samsun'da seçmen sayısının 4'de 1'i AK Partili