01 Kasım 2020 Pazar

SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ OYUNU BİSMİLLAH DİYEREK KULLANDI

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz oyunu Bismillah diyerek kullandı

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 31 Mart yerel seçimlerinde oyunu Atakum ilçesinde bulunan Recep Tanrıverdi Ortaokulunda "Bismillah" diyerek kullandı.

31 Mart 2019 Pazar 15:04 SİYASET

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  bugün yapılan 31 Mart yerel seçimlerinde oyunu Atakum ilçesinde bulunan Recep Tanrıverdi Ortaokulundaki 1082 nolu sandıkta kullandı.


AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde oyunu Atakum'a kullandı.

Oy kullanacağı Recep Tanrıverdi Ortaokulu'na sabahın erken saatlerinde gelen Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, okulun kapısında bekleyen simitçiden simit aldı ve vatandaşlarla birlikte yedi. Okula oy kullanmak için gelenlerle sohbet eden,  hal ve hatırlarını soran  Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, oy kullanacağı 1082 nolu sandığın bulunduğu kata çıktı.Oy pusulasını alarak büyükşehir, ilçe belediyesi, meclis üyelikleri ve muhtarlık için tercihini yapan Yılmaz, 'Bismillah' diyerek zarfı sandığa attı. "Ülkemiz, kentimiz için hayırlı uğurlu olsun" diyen Yılmaz, "Vatandaşlık görevimizi yerine getirerek oyumuzu kullandık. Seçimlerimiz vatanımıza, milletimize, Samsun'umuza hayırlı olsun. Halkımızın ilgisi çok büyük ve hür iradeleriyle en doğru kararı vereceklerine inancımız tamdır." dedi.Öte yandan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ta oyunu İlkadım ilçesine bağlı Liman mahallende bulunan Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulunda 1238 nolu sandıkta kullanarak, "Yerel seçimlerin, ülkemiz , milletimiz ve demokrasi hayatımız için hayırlı olmasını diliyorum" açıklaması yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta kendisine verilen oyların geçersiz sayılacağı iddiasına açıklama yaptı

Erhan Usta kendisine verilen oyların geçersiz sayılacağı iddiasına açıklama yaptı